mosoj

Kde se vzal AIDS ?

Nesouvisí to s rovnováhou života na Zemi ?
Doplňuji:
Doplním Annas z jiného soudku.
V devadásátých letech světová zdravotnická organizace (VHO) spustila očkovací kampaň Nicaraqui, Mexiku a na Filipínách. Miliony lidí ve věku 15 – 45 měli být očkovány proti tetanu. Očkovány však byly jen ženy a dívky.Když se o to začala zajímat jedna římskokatolická organizace vyšlo najevo že očkovací látka obsahuje hormon HCG. Když se tento hormon spojí s jedem původce tetanu, vyvolá tvorbu protilátek jež vedou k předčasnému ukončení těhotenství !!! Poté vyšlo najevo že na vývoji očkovací látky spolupracovala Světová banka a Ministerstvo zdravotnicí USA spolu s nadací pro otázky populace ! To není náhoda !

Nejlepší odpověď
annas

Trochu jiný pohled, než se běžně uvádí.

Kde se vlastně vir HIV vzal?? Tvrdí se, že vir HIV vznikl při pohlavním styku člověka s primátem někde v Africe.
Záhadou původu HIV se zabýval také Dr. Jonathan Mann, řekl.: Více jak medicínsko vědecký problém je AIDS spíše společensko politické spiknutí.

Již bylo mnohokrát odborně, oficiálně dokázáno že vir HIV je umělého původu (tj. neznikl v přírodě, nýbrž v laboratoři). Geny této nemoci se nevyskytují u žádného živočicha ani člověka, z genetického potenciálu tedy vzniknout nemohl. Tady se vědci dělí na dvě části, na ty, co znají pravdu (o umělém původu HIV), a ty ,kteří jsou placení vládou.
Senátor M.W.Cooper zveřejnil, že tato nemoc byla vyrobena jako světový prostředek umělého a násilného snížení populace. Vir HIV se měl použít proti celé populaci a rozšířit prostřednictvím vakcín poskytnuté Světovou zdravotnickou organizací. Protože měla být zdecimována většina populace, rozhodla se vládnoucí elita zaměřit především na ,,nežádoucí elementy společnosti,, a vyhladit je. Především se počítalo s vyhlazením černé, hispánské a homosexuální populace.

Pokračování v odkazu

http://freedom7­.blog.cz/0905/hiv-kde-se-vubec-vzal

Další odpovědi
Andělé

Nemoci souvisí s nerovnováhou života na Zemi, měla jsem za to, že mezi ně patří i AIDS. Dosud jsem nevěděla, že vir HIV je uměle vytvořený. Přiznám se, že tj. pro mne opravdu novinka…

Drap

Existuje na to celá řada teorií až po tu, která existenci AIDS uplně popírá
http://leva-net.webnode.cz/pro­ducts/hiv-aids-pravda-nebo-podvod-/
Na skutečný a solidně podložený závěr si budeme muset zřejmě ještě popčkat.

zjentek

pokud to nevyvinuli v laboratoři( tak jako teď vyvíjejí bakterii, která dokáže rozložit molekulu vody na vodík a kyslík .)), tak jsme si to nejspíš přinesli od jiných živočišných druhů, kterým tak obětavě vnikáme do jejich přirozeného prostředí a přinášíme si od nich viry,bakterie a parazity jako suvenýry na památku

ten který je

Přidávám jeden odkaz,který s daným tématem také tak trochu možná souvisí.
http://jedenacteho-zari.7x.cz/ru­briky/ilumina­ti-a-symbolika/americky-stonehenge

Doplňuji:
Americký Stonehenge

led

Doplním „konšpiračnú“ teóriu
„Co je tedy hlavní příčinou AIDS? Jedna výmluvná statistika – zatímco procento HIV-pozitivních se za posledních 25 let nezměnilo (a pravděpodobně bylo stejné i před 50, 100, 500 lety), výskyt případů AIDS od roku 1980 velmi věrně kopíruje trend počtu drogově závislých. Duesberg proto navrhuje hypotézu, že hlavní příčinou AIDS je užívání drog, homosexuální promiskuitní životní styl, nebo kombinace obojího.62 procent AIDS pacientů v USA jsou homosexuální muži, 33 procent jsou drogově závislí, přičemž drtivá většina z homosexuálů trpících AIDS jsou zároveň občasní nebo trvalí konzumenti drog. Zbývající 3–5 procent případů AIDS připadá z velké části na další dvě rizikové skupiny – hemofiliaky a příjemce krevních transfuzí, ale ani zde se nejedná o HIV infekci, ale mechanismus vzniku poškození imunitního systému je jiný.
Co se týká Afriky, zde se jedná o úplně jinou záležitost, z epidemiologického pohledu spolu nemají "africký AIDS“ a „americký AIDS“ téměř nic společného. Hlavní příčinou syndromu selhání imunity v Africe je dlouhodobá podvýživa, špatné hygienické podmínky a časté bakteriální a parazitické infekce."
viď odkaz u Drapa
O teorií umělého původu HIV mluví mimo jiné nositelka Nobelovy ceny míru Wangari Maathai.
pokračovanie aj s odkazmi v diskusii.

anonym

Konspirační teorie
Jelikož onemocnění HIV se objevilo poměrně rychle a znenadání, objevila se celá řada spekulací, která se snažila rychlý nástup této nemoci vysvětlit lidskou činností respektive jako výsledek armádních pokusů a stal se i nástrojem souboje hlavních mocností 20. století. Například Pavel Alexandrovič Jefremov se od roku 1978 v moskevském ústředí KGB podílel na vymýšlení různých dezinformací – například vytvořil fámu, že virus HIV byl uměle vytvořen v americké vojenské laboratoři.[12] O teorií umělého původu HIV mluví mimo jiné nositelka Nobelovy ceny míru Wangari Maathai.
V současnosti jsou konspirační teorie o umělém původu viru většinou vědecké obce odmítány, jelikož v době prv-ních zdokumentovaných případech výskytu HIV nebyla technologická vyspělost lidstva na takové úrovni, aby umožňovala složitou genovou manipulaci s virem a výrobu nového viru.

Přestože se tu už po 4 roky soustavně řešily nesmyslné konspirační teorie, jak vidno, stále je fůra hejlů, co na to skočí z nějakého privátního a neověřeného blogu a ještě mu dalších 14 pomýlených dá falešné palce.
Jen trocha logiky, proč by státy světa vynakládaly milióny dolarů na léčby, pokud by chtěly redukovat světovou populaci. Na to stačí války a ostatní hospodářské, politické a demografické faktory. Argumentu, že by všichni vědci světa byly zkorumpování jakousi „vládou“, by mohl naletět jen nemyslící primitiv.
(O poškozování tazatelů chybnými odpověďmi nemluvě).
Tristní je, pakliže pavědy šíří pedagog s titulem.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/HIV

sportak

to sedí.....jen stačí vidět oko hora na vrcholu pyramidy..........

led

Dr.Axl, vy ako technik ste už odborník aj na AIDS?
Aj wikipédia sa môže mýliť, či podávať skreslené informácie, čo aj tvorcovia priznali. Píšu ju ľudia a všimnite si, že tam je možnosť aj editovať, tj.opraviť.
„V současnosti jsou konspirační teorie o umělém původu viru většinou vědecké obce odmítány“ to znamená, že vedecká obec nie je jednotná a nedokázala prirodzený, či umelý pôvod víru.

Na druhej strane, prekvapuje ma, že vy, ako inteligentný vzdelaný človek, nepristupujete k diskusii, ale klesáte rovno k slovným a urážlivým napadnutiam.
Na vašom mieste by som požiadala annas o ospravedlnenie a navrhla adminovi vymazanie odpovede s tak hanlivým dehonestujúcim dovetkom. Veď ste porušili kodex tejto stránky – určite viete, ktorý bod.

anonym

led, ja vam nechci brat iluze .. pisete o Dr. jako o :
ako inteligentný vzdelaný človek … vy jste asi dnes jedla vtipnou kasi .. to by jste pak mohla rovnou napsat i o me ! :)
.. a omluvit se an. ? :)) to jste si pridala po vtipne kasi a i vtipny dezert ! :o)

led

nemýlte sa -iv- inteligentný vzdelaný človek Dr.Axl je, to nemožno poprieť, aj keď sa na niektorého človeka hneváte neberte a neznižujte jeho hodnotu. -iv- znižujete tým aj svoju hodnotu a to by bola škoda, pretože to ne je pravda.

zjentek

led, trochu si dovolím doplnit: bez vzdělání a charakteru, s takovým si promluvíte na nízké úrovni. Míra nebezpečnosti pro společnost vysoká. Se vzděláním a charakterem, s takovým si promluvíte prospěšně,doslova tvůrčí hovor po všech směrech,míra nebezpečnosti pro spol.nulová. Bez vzdělání a s charakterem,pří­jemně si promluvíte, míra nebezpečnosti nízká. Se vzděláním a bez charakteru si promluvíte v přetvářce,fa­lešně. Míra nebezpečnosti pro společnost extrémně vysoká. Nelze popřít, co píšete o dotyčném. A ten charakter se určuje jinak. Musíme si být vědomi,co cítíme,když člověka necháte mluvit a sledujete.. a to včetně psaného textu. Pro určení kategorie pak více než tuto intuici nepotřebujete. A jistotu, že vrána k vráně sedá.

Damiana

led: Také souhlasím. Já mám ale velký problém s tou nešťastnou prezentací – bohužel. Kdyby ubylo negativních emocí… Z morálního hlediska opravdu nelze kladně hodnotit (tedy palcovat:-). Takhle se to nedělá, snižuje to úroveň a důstojnost uživatele, který by to neměl mít zapotřebí.

anonym

no tak jo … uz budu hodna ..
( tedy : … jenom dneska ) :)
ja vim jak to myslite .., sama jsem si nekdy neprijemna sama sobe a sama sebe nekdy ani nepoznavam :) , ale neverim, ze to jde se zlym ( negativnim ) clovekem jednat v dobrem .. to asi opravdu s inteligenci nema nic spolecneho …

  • iv-

Andělé

Dobrý večer :), mohu s dovolením vložit svůj názor?
Ve vší úctě k -iv- i led…vážím si vás obou. Na -iv- mám moc ráda svou bezprostřednos­t,upřímnost,do­brotu,je hodná…z led jsem okouzlená její moudrostí a skutečnou upřímností a tak mi to nedalo se vyjádřit…:)
Osobně vnímám Dr.Axla jako vzdělaného člověka,má široké spektrum slovní zásoby,naučila jsem se od něj spousty pro mě cizích slov. To se mu musí nechat.Svým vyjadřováním mě na začátku okouzlil. Ale po čase také znechutil svou nenávistí a závistí,se kterou jsem se v takové míře ještě nesetkala. Jeho závist je nechutná,jeho vzdělání vysoké.Vnímám oboje,závist ale nejvíce.
Moc bych si přála být inteligentní,vysoce vzdělaná,každičká nová vědomost je obohacení,je to krása tolik vědět…Vždy si vážím každého inteligentního člověka,obdivuji ho pro své vědomosti.
Ale nejhlubší a nejcennější obohacení pro mne je moudrý člověk. Moudro a inteligence nejsou na stejně úrovni.

Jen mě mrzí,že jediný člověk se snažil nechutně pošlapat zajímavou myšlenku mosoje,pro mne velmi upřímného člověka,který je sám sebou.
Dr.Axl má samozřejmě právo na svůj názor,pro někoho může být zajímavý,ale kdo mu dal právo ho takto nechutně a urážlivě znevažovat? Měl by se svou širokou slovní zásobu naučit také správně používat. Teprve tehdy mají slova ten opravdový smysl…
:))

annas

Děkuji všem za názory.

Ad Andělé, maličké upzornění. Nešlo o kritiku mosoje, ale annas.

Bez dalšího komentáře cituji:

"Uvažuji-li o lidech, kteří mě osobně nenáviděli či nenávidí, uvědomuji si, že je spojují některé vlastnosti, které – sečteny a společně rozebrány – nabízejí určitý, zajisté jen velmi všeobecný, výklad původu jejich nenávisti.

V podvědomí nenávidějících dřímá zvrácený pocit, že jsou jedinými pravými držiteli kompletní pravdy, a tudíž jakýmisi nadlidmi či dokonce bohy, a že z tohoto titulu zasluhují kompletní uznání světa, ba dokonce jeho kompletní povolnost a loajalitu, ne-li slepou poslušnost. Chtějí být středem světa a jsou permanentně frustrováni a podrážděni tím, že svět je jako svůj střed nepřijímá a neuznává, že si jich dokonce snad ani nevšímá, ba že se jim možná i posmívá."

annas

Vyslovil Václav Havel: O nenávisti.

Andělé

Annas,hned jsem pochopila,že Dr.Axl útočí hl.na Tebe. Mrzelo mě,že tím pošpinil i myšlenku mosoje,která byla pro mne zajímavá. Pošlapal Tebe,ale to jsem vlastně zapomněla dodat.Ale myslela jsem Tebe také.
Hl.jsem reagovala na názor led,který se mi velmi líbil. Souhlasím s ní,že na člověku je třeba vidět vše a to jak zlé,tak i dobré.
Co se týče Dr.Axla,k němu jsem se už vyjádřila. Vnímám jeho vzdělání,ale jeho nechutná závist ji převyšuje.
Číhá na Tebe jak sup,ale mršinou je si sobě sám…:))

annas

Andělé, pochopila jsem, protože Tě znám. Kdyby náhodou ještě někdo vyjádření četl, tak jsem upřesnila.

Nemám už co dodat … mnozí mu tleskají …

Andělé

Děkuju,že jsi to upřesnila. Škoda,že jsem zapomněla dodat,že hl.útočil na Tebe a přitom to bylo to první,čeho jsem si hned všimla.
On je sice vzdělaný,toho si nejde nevšimnout,ale toť vše. Za to si potlesk nezaslouží. Myslím,že mu upřímně netleská nikdo. Leda tak v pekle,kde mu už topí pod kotlem…:))

Sůwa

Andělé, jaké vzdělání máš na mysli? To bude právě možná ten důvod k závisti, když někdo má „pouze“ maturitu ( + VUML? ) a jiný absolvoval VŠ. Většině to samozřejmě nevadí, ale někdo jen využívá náhody v začátečních písmenech svého příjmení 🙂

Andělé

Sůwo,a jo,vždyť on vlastně žádný titul nemá,na to jsem úplně zapomněla…a já tu o něm píšu,jaké to má vysoké vzdělání. Uznávám,přecenila jsem ho,o vysokém vzdělání se mluvit nedá.Ale svým způsobem inteligentní je,ale jak je vidno,hraje si tu na víc. Jenomže na někoho,kdo titul má,je přirozeně inteligentní a nehraje si na nic,na něj zdaleka nemá…že by opravdu odtud pramenila jeho nezměrná závist?
To nechápu,proč si teda ten titul nedodělá místo toho aby si na něj hrál? To si raději bude své nesebevědomí kompenzovat ponížením druhých?Jak slabé…ale že se mu povedlo alespoň mě přelstít…:-)

Sůwa

Andělé, nic si z toho nedělej, naletělo na ten „titul“ víc lidí. Já i to užívání cizích slov na veřejných stránkách považuji za ponižování ostatních, nebo přinejmenším za nevychovanost. Každý by se zde měl snažit, aby mu bylo rozumět, jinak snad nemusí ani odpovídat…
Studovat by mohl leda tak U3V a z té se tituly nezískávají, je to důchodce, stejně jako já i mnoho dalších 🙂

Andělé

Sůwo,dávám Ti upřímně zapravdu. Kolikrát,když jsem jeho textu nerozuměla a na netu si ho přeložila,sice se naučila nová slova,ale když jsem pochopila oč jde,říkala jsem si,proč to napsal tak složitě. No jo,proč dělat věci jednodušeji,když jdou složitěji…vypadá tím „chytřeji a druhý blběji“ 😁 Tj.ale liška mazaná…A už je důchodce?Někde psal,že je starší…tak to jo,to by si mohl udělat vysokou třetího věku,ale nedávají titul,jo? Tak si ho vlastnoručně „vyrobil“.
No jo,na to zapomínám,že je vás tu více důchodců,mám vás všechny jako byste byli v mém věku.:-)

Sůwa

Doufám, že jsi dostatečně mladá, aby se nám to vyplatilo 🙂

Andělé

Nó,letos mi už končí třicítka a budu mít čtyři křížky..ale pořád jsme ještě mladý holky,né?,to se ještě vyplatí…:-)))

led

Dôchodca neznamená, že to musí byť človek duševne starý.
Niekedy aj mladí ľudia sú duševne dôchodcami.

Andělé

Pravda,pravda…

Damiana

Vidíš Annas, já jsem tě taky nikdy neviděla a mám tě ráda. Ono totiž obvykle „stačí“ jen to, jak se člověk ve společnosti „předvede“, moc dobře je z jeho projevu poznat, zda za něco stojí nebo ne. A kde má sám problém. Pochopitelně nemyslím nějakou cílenou přetvářku, na kterou je možná někdo velký mistr, ale upřímné zapojení se a reakci v kolektivu, kde se dotyčný pohybuje delší dobu.
Záleží také na obsahu a formě toho jak co prezentuje. Někdo „to nedá“ nikdy. A pak kolem sebe začne kopat a umělé pozlátko odpadne. Mám takovou zkušenost, že vždy stačí chvilku počkat. On se každý předvede. Btw – vždyť ani nemusíme chodit daleko, ne?:-)
Omlouvat se za své slušné chování, muset obhajovat sám sebe před hlupákem? To je ztráta času a zbytečná oběť své sebeúcty. Něco se opravdu nevyplatí řešit, jen ignorovat.

annas

Ad Damiana.
Uvědomuji si to, že je zbytečná ztráta věnovat čas tomu, kdo nechce pochopit, protože považuje za správné jen to, co dělá sám …

Ale přesto bych si přála , abych na své cestě potkávala častěji anděly než démony 🙂

Damiano, ještě jednou ti děkuji.

led

„Co je tedy hlavní příčinou AIDS? Jedna výmluvná statistika – zatímco procento HIV-pozitivních se za posledních 25 let nezměnilo (a pravděpodobně bylo stejné i před 50, 100, 500 lety), výskyt případů AIDS od roku 1980 velmi věrně kopíruje trend počtu drogově závislých. Duesberg proto navrhuje hypotézu, že hlavní příčinou AIDS je užívání drog, homosexuální promiskuitní životní styl, nebo kombinace obojího.62 procent AIDS pacientů v USA jsou homosexuální muži, 33 procent jsou drogově závislí, přičemž drtivá většina z homosexuálů trpících AIDS jsou zároveň občasní nebo trvalí konzumenti drog. Zbývající 3–5 procent případů AIDS připadá z velké části na další dvě rizikové skupiny – hemofiliaky a příjemce krevních transfuzí, ale ani zde se nejedná o HIV infekci, ale mechanismus vzniku poškození imunitního systému je jiný.
Co se týká Afriky, zde se jedná o úplně jinou záležitost, z epidemiologického pohledu spolu nemají "africký AIDS“ a „americký AIDS“ téměř nic společného. Hlavní příčinou syndromu selhání imunity v Africe je dlouhodobá podvýživa, špatné hygienické podmínky a časté bakteriální a parazitické infekce."
viď odkaz u Drapa

O teorií umělého původu HIV mluví mimo jiné nositelka Nobelovy ceny míru Wangari Maathai.

Dr.Axl:„Jen trocha logiky, proč by státy světa vynakládaly milióny dolarů na léčby, pokud by chtěly redukovat světovou populaci. Na to stačí války a ostatní hospodářské, politické a demografické faktory. “

Vynakladané milioný na liečbu sú omrvinkou proti ziskom z umelo šírených drog, podporujúcich tento problém – oslabenie organizmu

„Na otázku, proč současný stav ohledně viru HIV vůbec vznikl, odpovídá jeden oslovených vědců: "Je to jednoduché. Na HIV vydělává velmi mnoho lidí velmi mnoho peněz. A peníze jsou silnější než pravda“. Ale celá záležitost má ještě hlubší pozadí, rozkryté v dokumentech „Why deficit stopped mattering“, „EFS and its history“ a „HIV-AIDS fraud“. "

viď odkaz u Drapa

ESF financováním (prostřednictvím OSS a pak CIA) vybudovala celosvětovou propagandistickou síť, která tak značně zkreslila dnešní historii (včetně mazání povědomí). Byly přímo zapojeny do prakticky všech hlavních podvodů USA / skandál od svého založení v roce 1934: zlato London, Kennedy atentáty, Írán-Contra, CIA s drogami, HIV, a co hůř …
A vymýšlet další příčinu AIDS:. virus HIV Díky HIV = AIDS podvodu, vláda rozdala zdarma jehly místo zátahu na užívání drog.
(google preklad)
http://www.mar­ketskeptics.com/2011/06­/the-hivaids-fraud.html
http://www.mar­ketskeptics.com/2011/06­/the-esf-and-its-history.html
http://www.mar­ketskeptics.com/2010/10­/why-deficits-stopped-mattering.html
V 2004 Maathai povedala: „Nemám tušení, kdo vytvořil AIDS a zda je to biologický činitel, nebo ne. ale vím že nepochází z Měsíce . Vždycky jsem si myslela, že je důležité říci lidem pravdu, ale myslím, že je nějaká pravda, která nesmí být příliš řečená“, na otázku, co tím myslí, pokračovala," mám tím na mysli AIDS. A jsem si docela jistá, že to nepochází z opice.„
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Wan­gari_Maathai
Vážený dr.Axl tým, že ste neoddelili citát z wikipédie od vašich vlastných myšlienok ste sa dopustili plagiátu.
"Přestože se tu už po 4 roky soustavně řešily…“ už nie je citát z wikipédie
jedna z „hejlů“,„pomýlená“ a „nemyslící primitiv“ vami urazená led

anonym

Konspirační teorie
Jelikož onemocnění HIV se objevilo poměrně rychle a znenadání, objevila se celá řada spekulací, která se snažila rychlý nástup této nemoci vysvětlit lidskou činností respektive jako výsledek armádních pokusů a stal se i nástrojem souboje hlavních mocností 20. století. Například Pavel Alexandrovič Jefremov se od roku 1978 v moskevském ústředí KGB podílel na vymýšlení různých dezinformací – například vytvořil fámu, že virus HIV byl uměle vytvořen v americké vojenské laboratoři.[12] O teorií umělého původu HIV mluví mimo jiné nositelka Nobelovy ceny míru Wangari Maathai.
V současnosti jsou konspirační teorie o umělém původu viru většinou vědecké obce odmítány, jelikož v době prv-ních zdokumentovaných případech výskytu HIV nebyla technologická vyspělost lidstva na takové úrovni, aby umožňovala složitou genovou manipulaci s virem a výrobu nového viru.

Přestože se tu už po 4 roky soustavně řešily nesmyslné konspirační teorie, jak vidno, stále je fůra hejlů, co na to skočí z nějakého privátního a neověřeného blogu a ještě mu dalších 16 pomýlených dá falešné palce.
Jen trocha logiky, proč by státy světa vynakládaly milióny dolarů na léčby, pokud by chtěly redukovat světovou populaci. Na to stačí války a ostatní hospodářské, politické a demografické faktory. Argumentu, že by všichni vědci světa byly zkorumpování jakousi „vládou“, by mohl naletět jen nemyslící primitiv.
(O poškozování tazatelů chybnými odpověďmi nemluvě).
Tristní je, pakliže pavědy šíří pedagog s titulem.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/HIV

zjentek

zaujala mne věta:
Jen trocha logiky, proč by státy světa vynakládaly milióny dolarů na léčby, pokud by chtěly redukovat světovou populaci.
Odpověď je taky logická:
státy světa vynaloží milióny dolarů do kapsy pharmacie( sobě do vlastních kapes) a ještě zredukují světovou populaci(nebo snad znáte tabletu, která je vyrobena, aby pomohla vám? ..ale jděte).
Redukuje se to právě těmi naivními,otupě­lými,navyklými,pos­lušnými.

mosoj

Je vidět že jste nepochopil smysl otázky a hlavně dopad populační exploze na konec lidské rasy !!!! Že by něco tak jasného a jistého nechalo světovou vladnoucí kliku v klidu, tomu se nadá věřit. Doporučuji více číst a nejenom se brouzdat po netu. Jedná se již o takový počet lidí že klasická válka na to nestačí.
Od nikoho jsem víc konspiračních teorií neviděl než od Vás.

Jinak nic nového jste v tomto směru nepředložil než názory jak říkáte hejlů, mezi něž zřejmě patříte.

Vyplňuji Vaše přání a píši : Nepřeji si kontakt ani žádost o přidělení bodů !

anonym

neDr., ta vase zavist vuci an. je uz prasiva ! zrovna vy piste o bodech ! sam kolikrat odpovite na dve otazky denne, dostane 2 palce , ale naskoci vam 30 – 50 bodu ! vy sam se i s ocko dobodovavate za jakoukoliv kravinu … od zadu , kdyz se podivam do profilu jak jste bodoval Bohemicku, ocko, pusinku a kdovi koho jeste ..
jednou jste me psal, ze chcete byt za kazdou cenu na te prvni strance a ze vas stve, kdyz vas nekdo predbehne .., tak s edobodovavate i vy sam z falesnych profilu a to ma byt ok ?
nemuzu za to, ze vy jste oblibeny jen u ocka .. musite se zmenit , pak mozna nejake body ( myslim tim ty prave ) pribudou i vam ..
ja uz take vim, proc jste me posilal ty vsechny vase odpovedi a otazky .. a jeste jste me posilal na Slovenske odpovedi, abych se prihlasila … ble -iv-

led

  • iv- to záverečné ´ble´patrilo slovenskej stránke? no, no! Sú tam predsa aj normálni ľudia, napríklad ja :))

anonym

jezimaria ! led ! to ne !!! :)
to se omlouvam, jestli to tak vyznelo a opravdu mohlo ! :(
ble … je na toho, jak a jakym zpusobem me tam lakal ! :)