Smackdown

Když jsme lidé, a ne zvířata, proč nemáme jen pozitivní emoce?

Lidskost.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemáme k tomu důvod. Jak jednou kdosi moudrý řekl: člověk je jediný tvor na této planetě, který se umí smát, ačkoliv k tomu má nejméně důvodů.

Další odpovědi
smokingman

Protože máme více vyvinutý mozek.

Drap

Ani zvířata nemají pouze pozitivní emoce. Pokud by byly pouze pozitivní emoce, tak by to šlo s námi velmi rychle z kopce a doposud by lidstvo lezlo po stromech.