Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?
Co nejvíce trápilo mladou generaci v socialismu a normalismu?
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?