Aquamen

Proč jsme tak moc závislí na sociálních sítí?

Nejlepší odpověď
anonym

Naše stará generace NENÍ závislá na sociálních sítích, protože na rozdíl od mládeže se ještě dokážeme bavit i jinak.

Další odpovědi
Quimby

Jak si přišel na to, že jsme závislí? Já osobně tedy mám FB, protože je to pro mě nejsnažší způsob jak komunikovat s kamarády. Ale netvrdil bych, že sem na něm závislý, spíš je to proště pohodlné narozdíl od SMS nebo volání.

Kepler

Kde bereš tu jistotu, že jsme závislí. Já a se mnou mnoho jiných to považuje za zbytečnost a ignorujeme to. Jestli jestli třeba fb zrovna plní rozumný účel, tak je to fajn.

mosoj

A to je ono, závislý závislost nepřizná, nebo si ji nějak zdůvodní. Většina z nás zde, je závislá.

honza19hk

neházej všechny do jednoho pytle. Já sociální sítě nepoužívám, taky k čemu. A vůbec mi to nechybí.