ahold

Jaké morálně volní vlastnosti by měl mít učitel?

Nejlepší odpověď
led

vtipné odpovede z pohľadu neučiteľa a naivná vidina žiakov.
Kto neskúsi, ťažko pochopí, že dobrý učiteľ v skutočnosti musí byť v prvom rade človek. Človek s s maximálnym množstvom trpezlivosti a sebaovládania, nepoznajúci únavu (aspoň navonok),schop­nosťou zaujať, pritom neustále zdokonaľujúci sa…
Zjednodušene večný žiak s ochotou podeliť sa so svojimi znalosťami a naučiť ich aj iných.

zjentek, zjavne vďaka svojmu pokročilému veku kmeťa žijúceho v 2 tisícročiach je najbližšie

Další odpovědi
zjentek

Měl by u sebe vnímat zvláštní nadání a intelektuální schopnosti ještě v momentě, než se pro podobný zaměstnání rozhodne. Taky by měl mít chuť se o své neobvyklé moudro podělit.
Bo jinač ať uči kdejaky druhy ch*j ve třídě!.

Rokio

Stručně: flegmatik

Podrobně: Správný učitel musí být hlavně spravedlivý, dobře se vyjadřovat a nenechat, aby žáci ve třídě dělali nepořádek. Dále musí být empatický, inteligentní, mít smysl pro legraci a chovat se eticky.

M_Petr_M

Nemít komplexy