Rokio

Kteří lidé obvykle patří mezi sociálně slabé?

Jací lidé obvykle patří mezi sociálně slabé?

Podle mě zde patří bezdomovci, invalidé, dlouhodobě nezaměstnaní, uživatelé drog, matky samoživitelky apod.

Vynechal jsem nějakou skupinu lidí? Jací lidé podle vás patří mezi sociálně slabé?

Nejlepší odpověď
Drap

Patří sem i některé minority, kterým vyhovuje žít na sociálních dávkách a patřit mezi sociálně slabé.

Další odpovědi
Kryšpín

Na př. pokud důchodce má 10 tisíc tvrdých českých a za nájem zaplatí 8 tisíc, tak není sociálně silný a mám dojem, že si nežije jako prasátko v žitě, tak se vyjádřil před časem o českém národu vážený dlouholetý poslanec, / občas i ministr / Parlamentu České republiky pan odborník Kalousek.

Lamalam

Jací? Většinou takoví, kteří se nedovedou (nebo nemůžou) o sebe a své blízké postarat.

ivzez

Jací? Sociálně slabí.

(Chybně formulovaná otázka.)

Lamalam

Rokio > rozdíl mezi zájmeny „jaký“ a „který“ se tu už několikrát probíral. Ptáš se „jací“, ale v doplnění otázky si sám odpovídáš na „který“.