Seznam.cz

Můžou se myšlenky chovat jako viry?

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/kontrover­zni-realita/880

Nejlepší odpověď
zjentek

musí ..určitě se přenášejí a přenosem i rozmnožují, jako všechny známé viry .. i když nevíme, jaké viry teď myslíme :o

Další odpovědi
led

V článku som neobjavila, že by myšlienky niekoho priamo pôsobily na let zmiznutého lietadla. O takomto mýšlienkovom likvidovaní lietadla bol nakrútený scifi film (nepamätám si už jeho názov) ale toto nebol prípad zmiznutého malajského lietadla.

Na otázku „Můžou se myšlenky chovat jako viry?“ odpovedám ano, myšlienky sa môžu správať ako vírus. Sme toho každodennými svedkami, napríklad žiarlivosť, závisť…

Seznam.cz

Někdo něco vymyslí, další se toho chytne, přeloží to z originálu do češtiny, další si to přečtou a tak se myšlenky chovají jako virus. Podbízivé teorie, konspirace že v letadle byla a-t-o-m-o-v-á p-u-m-a.
led, film se mohl jmenovat Medůza a byl to horror ze 70' let. ?

led

ano, Dotek Medúzy, 1978
http://www.csfd­.cz/film/13566-dotek-medusy/