Trool

Nechápu o čem mám v vlogu mluvit?

vLOG

Odpovědi
ivosek2

radši nenatáčej nebo se víc ztrapníš :D

kapka

On tě někdo nutí? Jestli máš něco na srdci, co by mohlo zajímat další lidi, tak o tom mluv. Jestli nevíš o čem mluvit, nemá to moc smysl. :)

Šidlo

jednoduché pravidlo – hovorte len o tom, o čom máte aspoň ,,páru" v čom sa vyznáte, na čo máte talent (ale nie že vás rodina a priatelia chvália – akože na to máte školy, vyhrané súťaže a tak). začnite s témou, v ktorej ste si úplne na istom a viete to aj podložiť