Dzejkob

Logika lidského uvažování?

Vzbudit se, zapnout počítač, na internetových diskuzích psát, jak je všechno špatně, že člověk dneska nemá na nic peníze, poté se obléct, jít do obchodu a koupit si dvě krabičky cigaret za 160,–

Kdo mi to vysvětlí?
Doplňuji:
6/7 odpovídajících nepochopilo smysl otázky.

Nejlepší odpověď
Damiana

Podle sebe soudím tebe? To, že tohle znáš nebo sám děláš přece neznamená, že to tak má každý. Někdo se třeba probudí tím, že ho políbí jeho milovaný protějšek a pak se spolu pomilují. Další jde na procházku se psem. Jiný vstane, protože musí vypravit své dítě do školy. A tak dále… Zkrátka – co člověk, to jeho životní styl. S logikou tohle nemá nic společného. Ten, který hned po ránu utíká pro cigára je jenom chudák.

Další odpovědi
Jose1f

Dzejkobe, Dzejkobe! Vždyť i ty kritizuješ. Vzbuď se, zapni počítač, přečti si zprávy a napiš do internetových diskusí jak je vše krásné a správné. Potom pochopíš.

cochee

ad Doplněna: jestli to nebude tím, že otázka je blbě položena?

Drap

Co chceš vysvětlit ? To co jsi psal je tvoje logika? Nebo koho ? Já osobně takovou nemám a neznám ani nikoho jiného, kdo by se podobně choval. Ale to je na rozhodnutí každého, jak si to zařídí a na co mu stačí finance.

Illines

Ano sedet doma a nadavat,zadna logika neni.Ale postarat se o sebe je umeni-hodne logice.

anonym

Kuřák. Alkoholik si spíš koupí lahvinku. Feťák vrazí poslední peníze do drog. Proč chceš hledat logiku u lidí se závislostmi? Tam je přece logika zcela jasná.

anonym

Takže ty se chlubíš že když se večer vzbudíš, zapneš počítač, píšeš na internetové diskuze, nemáš peníze, pak jdeš pro cigarety? Tak kuř levnější!
Doplňuji:
@ 6/7 odpovídajících nepochopilo smysl otázky. Ale my jsme to pochopili, nejsme blbí. Jen chceš vzít to poslední na co jim zbývá. Dnes se kšefty shání na internetu, ne v knihovně. A když nezaměstnaní mají v kapse pár šupů tak co zbývá asi? Nekoupit nic? Doba je tvrdá, tebe to čeká taky. Jde odhlásit vše nepotřebné. Co nepotřebuje, zrušit. Ale rušit připojení k internetu a prodat počítač? Vysvětli nám to.

isteron

Že neide niekam do zamestnania, aby si zarobil, neraňajkuje a ešte fajčí ! A má ešte na počítač a pripojenie. To odkiaľ zobral ?

www

Záleží vždy jen na jedinci.
Např. ty vstaneš a zapneš PC. Jiný jde pro noviny. Další zase vše uvedené, záleží jaké má ten či onen(ona) priority a není potřeba to nějak zvlášť řešit.
Logika není navíc jedna jediná pro všechny, třeba žena ji má úplně jinou, než muž ap.
Doplňuji:
Sorry, ale příště dej aspoň trochu srozumitelnější otázku (pravidla to vyžadují) a nebudeš muset být rozčarován z odpovědí 😉