Tyuk

Můžu být těhotná?..

Asi půl roku jsem měla menstruaci po dvou týdnech,neboli dvakrát za měsíc..a ted mi najednou vynechala..pred 15cti dny jsem mela sex. styk nejdriv bez kondomu,a az po chvili si ho partner nasadil..Menstruace mi vynechává uz 5 dnů..Myslíte ze muzu být tehotná? a nebo se mi jen menstruace vrací do normálu,ze jí budu mít zase jen 1 za mesíc? Po 10ti dnech od styku jsem tu menstruaci mela dostat,to snad ani neni mozne abych za 10 dni uz jakoby..nemela menstruaci..Jeste pridavam ze sex jsem mela par dni po skonceni minule menstruace..Dekuju za rady.. :/
Doplňuji:
Doplnuji:kondom si nenasadil pred erekci,ale pred vystrikem..vlastne ani nevim jestli se udelal,bylo to narychlo..a ke gynekologovi z jistych duvodu nemuzu..

Nejlepší odpověď
venkovan

I nezletilá může ke gynekologovi. Pro nenexistují žádné „jisté důvody“ aby se zdravotními problémy mladá žena nešla k lékaři.

Další odpovědi
anonym

Měla jsem dost velké výkyvy a těhotná jsem nebyla. Vlastně až po porodu se mi cyklus upravil. Do té doby bylo u mne „normální“ menstruovat jednou za dva týdny nebo za půl roku. Zpočátku jsem se snažila chodit na injekce, aby se to upravilo. Zjistila jsem, že je to stejně zbytečné.
Pokud si nejsi jista otěhotněním, kup si těhotenský test a ověř si to. Jiné řešení je navštívit gynekologa.

Funna

tak na sex jsi si opravdu vybrala nejideálnější čas, kdy je možné otěhotnět…píšeš, že si partner nasadil kondom…ono je dost podstatné, jestli si ho nasadil ještě před erekcí…a protože předpokládám, že ano, je málo málo pravděpodobné, že budeš těhotná…v každém případě bych ti ale DŮRAZNĚ DOPORUČILA navštívit co nejdříve gynekologii, hlavně se nestydět (jsou to gynekologové, je to jejich práce a jsou na takové hovory zvyklí) a promluvit si o svých problémech…protože mít menstuaci co 14 dní, není zrovna ideální…
Doplňuji:
ok…tak pak bys měla být v klidu…zvlášť pokud to bylo před ejakulací, o které ani nevíš, jestli se vůbec stala…a docela by mě zajímalo, proč nemůžeš na gyndu…jestli ti ještě nebylo 15, tak tam zajdi kvůli 14-denní menstruaci a ne kvůli pohlavnímu styku…a že nejsi panna?…masturbace přece trestná není…a lékařské tajemství by měli udržet…

meTTax

Dobrý den,

To Funna: Jen by mě zajímalo, jak se dá nasadit kondom před erekcí…
Pár dnů po skončení menstruace, byste ještě měla být přirozeně neplodná.
Bohužel i přes to, že partner neejakuloval, tak je možné, že během styku došlo k uvolňování tzv. „kapiček touhy“, které také mohou obsahovat sperma.
Takto nepravidelná menstruace je dle mého záminkou, abyste navštívila gynekologa.

anonym

V tom případě zkus těhotenský test. Jsou dost spolehlivé. Myslím si, že nejspíš to těhotenství nebude, ale jak se říká: Čert nikdy nespí.
Tu gynekologii kažedopádně zvaž. Výkyvy v menstruaci nejsou pro zdraví ničím přínosným. Když je to takhle často, tak Tě to přece musí i dost obtěžovat.

Tyuk

No,jeste pockam..9 dni­..jestli to do tech 9 dni nedostanu,tak si koupim test,jestli jo,tak zajdu na gynekologii kvuli tem mesickum..No obtezovalo me to,ale prezit se to da.. :) Dekuju za rady,a držte mi palce.. :/