Violet

Může být bolest prsou příznakem těhotenství?

Zdravím,v nedeli jsme s pritelem meli nechraneny sex, ale jen chvilicku, k vyvrcholeni ve mne nedoslo. Dnes me zacla trochu bolet prsa, a to mam MS dostat az ke konci pristiho tydne. Nevim, jestli se to muze projevit uz po tak kratke dobe a nebo jestli je moznost ze mu uniklo sperma, on rika, ze si mysli,ze neuniklo. Snad se tu najde nejaky odbornik, co mi odpovi, dekuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, může…
Taky ale může být příznakem blížící se menses…
A nebo namožených či zhmožděných prsních svalů, zánětu svalů, rakoviny…
___
Každopádně ti po pěti dnech od pohlavního styku ani prohlídka u gynekologa nedá 100% odpověď, zda jsi a nebo nejsi těhotná..!

Další odpovědi
Agneta

Tak v tom se tady vyzná jen zdejší účastnice Pumík. Ta sice žije v klášteře, ale měla by to podle mne vědět, to ví přece každá jeptiška.

A víš co říkají jeptišky? Jistota je jistota (a dál to s tou svíčkou a kondomem:DDD)

redy

Vždycky, když sem mrknu, tak je někdo 4 dny v tom. I kdyby to bylo 8 tejdnů, tak už vidím, jak to tady někdo potvrdí.
Vždyť i blb musí vědět, že je to nesmysl.
Fakt tyhle otázky jsou jedna velká trapárna…

anonym

S poníkem? Vyloučeno, ledaže byste porodila Sibylu.

klumprt

Podle mě to budou dvojčata. Přeju hlavně hodně zdraví! A vyřiď tatínkovi, ať se chová zodpovědně, jeho nová rodina ho bude potřebovat.

BANAN93

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OPS6n3U4-8E :D :D

Dale Cooper

Tehotna byt muzes, ale rozhodne to nepoznas tak brzy a jen kvuli takovym priznakum. Nemusi dojit k vyvrcholeni v Tobe. Muzi maji, tesne pred ejakulaci, vyron tekutiny, ktere se rika „kapicka stesti“ a ktera muze obsahovat i spermie, proto neni nutne aby muz vyvrcholil do Tebe. Ale pravdepodobnost, ze se tak stalo je tak mala, ze bych se tim netrapil. Priste se ale, pokud se nechces stresovat, radeji chran.

Dismas

Můžeš- povoluji ti to.

Nechápavé

Vždyť neděle teprve bude tak co tu blábolíš…

karel1412

Pokud jsi muž tak ne. :D

Cizecek.M

Ahoj, já bych prosím měla dotaz, jak bojujete s bolestí bradavek a prsou při kojení? Je něco, co mi od nepříjemného pocitu bolesti pomůže?

Vercule

Jooo, to je nepříjemné, ale nevěš hlavu. Je to řešitelné. Taky jsem propadala panice, ale manžel mi koupil chladivý obklad od lansinoh.cz a ten mi opravdu pomohl. Tak si ho kup, je fakt skvělý.

Honzin8

Já jsem měla organický balzám na bradavky od toho lansinoh a musím říct, že díky bohu za něj! Fakt mi hodně pomohl.