Lize

Můžu být těhotná i když používám správně antikoncepci.­......a může se to stát v prvnim sexu

Nejlepší odpověď
KdojeRaibek?

Ano můžeš. Žádná antikoncepce není 100%ní. Jediné co je opravdu 100%ní je sterilizace.

Další odpovědi
radce

Pokud používáš správně atikoncepci, je otěhotnění nepravděpodobné, ale vyloučit nelze. A je úplně jedno, jestli jde o první sex nebo poslední…

badisko

tezko …ale vzhledem k tomu ze Marie porodila Jezise a byla udajne pana tak vse je mozne …esly budes.. tak te podobne jako onu panu Marii uneslo UFO…nebo si proste stebou jen uzil duch svaty…

anonym

Ano na obě otázky

WeeBear

Každá antikoncepce má nějaké to procento nespolehlivosti (moje má např. selhání uvedeno jako 1% ročně). A roli v tom nehraje ani první sex. Znám ženu, která brala antikoncepci a má i přes ni tři děti. Já práškům upřímně nevěřím, tak kombinuji antikoncepci s „přerušovaným sexem“.