Můžu být těhotná? Prosím, poraďte mi.

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Ještě před prázdninami jsem měla s přítelem pohlavní nechráněný styk. Bylo to asi 5minut. Přítel se však do mě neudělal..Až dlouho po tom co jsem měli nechráněný styk, myslíte, že můžu být těhotná?:/

Nejlepší odpověď
Berušinka

Trochu nechápu ten dotaz, ale pokud se do tebe neudělal, tak s největší pravděpodobností těhotná nebudeš – ale určitě tam byla ta velmi diskutovaná „kapička lásky“ – takže je tam malá možnost, že bys byla, ale opravdu jen malinká =). Zajdi za svojí gynekoložkou.

Další odpovědi
tom004

Nerad bych,aby to vyznělo hloupě,a vlezle,ale kolik Vám je let?

arygnoc

můžete.
pokud jste měla nechráněný pohlavní styk (bez ohledu na délku jeho trvání), gravidita hrozí.
I bez ejakulalce dochází k výronu spermat (kapička lásky, sekret, který „maže“ cestu pro ejakulát, obsahuje často i spermie).

takže ta možnost tu je.

Ponytail

Spíš ne, ale malá pravděpodobnost tam je. Nevím, jestli na to už není pozdě, ale zajdi si na gynekologii pro postinor. A nesoulož do té doby, než si něco zjistíš o rizicích nechráněného sexu.