Anyes

Můžu být těhotná?

Měla jsem nechráněný pohlavní styk, ale můj partner se do mě „nevystříkal“. Ale můžou tu být zase kapky touhy, o kterých nemám přehled ;). Ještě k tomu nám praskl kondom, když už předtím ejakuloval, ale né do toho kondomu. A já už mám zpoždění menstruace 8 dní a to ji mívám pravidelnou. Třeba to, ale může být jen způsobenou stresem :)
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že jsem si dělala těhotenský test, který mi vyšel negativně, ale nedělala jsem si ho ráno a bylo to cca 5 dnů po očekávané menstruaci.. :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

Nejspíše ano

vy ste v tejto veci spoliehate na anketu?

Držím Vám palce.

Další odpovědi
bolak

Nejspíše ano

Počkej si na Drapa, ten tě sprdne za to že tam nemáš „jinou odpověď“, uvidíš že jo ;)

Drap

Nejspíše ano

Dělat anketu o tomto mi připadá více než zvláštní. Možná by stálo za to, zamyslet se nad sebou.

Efchen

Nejspíše ano