Adriana_13

Dostala jsem měsíčky o 3 dny později a trvaly jen 3 dny. Provozuji jen přerušovanou soulož s ochranou. Můžu být těhotná?

Potřebovala bych poradit, s přítelem máme pravidelný pohlavní styk s kondomem( naposledy před cca 10 dny), vždy před vyvrcholením ho ze mě vytáhne. Menstruaci jsem dostala o 3 dny později a trvala také jenom 3 dny, teď me ještě trochu poboliva břicho a prsa… Je nějaká šance že můžu být těhotná?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, jistá šance je. Více ti může říct pouze gynekolog po vyšetření.

Další odpovědi
sisinec123

Kup si test. V lékárně seženeš do 50 korun.

Kryšpín

Klíďo píďo, vše je možné národ stárne potřebujeme mladou krev