carovna

Je mi 13. Jsem těhotná?????

Dobrý den, za dva měsíce a pár dní mi bude 13. Nedávno jsem zkoušela se svým klukem jen něco málo jako pohlavní styk.Je mu 16. Jen jsme to chtěli zkusit zasunout a zase vyndat. Stalo se. Další den to samé, trošku jsme ho tam zasouvali víc, ale nic by se stát nemělo. Už od malička nejsem panna kvůli takové jedné operaci, to nic. Ale když cítil , že bude ejakulovat, tak ho vyndal a hned stříkl vedle. Byl si jistý tím, že se mi to tam nedostalo, ale pak znejistěl. Nevím jestli budu těhotná nebo ne… nevím co mám dělat.. stalo se to asi teprve před 11 dny. Mám pocit, že břicho se mi trošku zvětšilo jakoby to tvaru hrbolu a je podle mě nějaké pevnější a prsa mám možná malililinko větší, ale to nevím. Kámoška mi říká, že to je ještě brzo aby se mi zvětšovalo břicho, že je to blbost. A můj kluk doufá, že se nic nestane, ale má veliký strach, pořád si to vyčítá jak byl blbý že to udělal a tak.. a doma by ve mě taťka ztratil důvěru, kdybych byla těhotná :(( prosím pomozte :‚(( :// máme strach :// :(( :‘((

Nejlepší odpověď
anonym

zaprvé… lidi by se měli přestat s prominutím kurvit v tak mladém věku. Máš na to dost času později…
za druhé, ve 13 mít 16 letého kluka je taky blbost. jsi pořád ještě dítě, co by si mělo hrát na sex maximálně s barbínkou a kenem
zatřetí, 16 kluk, co se sexem s 13 letou holkou souhlasí už může jít do basy za sex s nezletilou.
začtvrté, sperma na špičce penisu se může vyskytnout i dlouho před výstřikem, takže se do tebe mohlo dostat i tak.
zapáté, dobře ti tak, alespon si uvědomíš, jakou blbost jsi udělala
zašesté, jít na gyndu a říct rodičům, pokud jsi těhotná, stejně se o tom budou muset dřív nebo později dozvědět..
a za sedmé, stejně ti to s tim klukem nevydrží. jsi ještě dítě a on taky, na vážnější vztahy si počkej do 20

Další odpovědi
anonym

Carovno, tak to je zřejmě silné kafe pro všechny ostatní, jen ne pro tebe a tvého partnera. Krásně, ale zbytečně jsi nám tu rozepsala, jak jste si užívali. No, tak ten strach vám teď oběma opravdu přeju.
Vy nemáte ve škole sexuální výchovu? A tobě rodiče neřekli, že praktikovat sex může až člověk, který dokáže být natolik zodpovědný, že si to může dovolit? V necelých 13 letech jsi sice ještě dítě, ale pokud nejsi úplně blbá, tak jsi věděla, co děláš.
Zvětšování břicha? A jaké s tím má kamarádka zkušenosti? Ta už to má za sebou, že takhle mudruje? Já když jsem poprvé otěhotněla, měla jsem téměř okamžitě pocit, že se uvnitř něco děje a břicho mi během pár hodin nateklo, jako bych měla větry. Pocit to byl také dost podobný, jenže to nebolelo.
V lékárně si kup těhotenský test a udělej si ho. Jde však o čas, takže dobrá rada tu už padla – okamžitě se svěřit rodičům a zajít na gynekologii. Když jsem po maturitě začínala na OSVaZ, tak jsem měla na starosti mimo jiné i nezletilé matky. Těm jsem vypočítávala příspěvky. Nejmladší v okrese měla 12 let.
Pokud jsi takové trdlo, že si myslíš, že ve dvanácti letech jsi už natolik pohlavně vyzrálá, abys začala se sexuálními zkušenostmi, tak asi potřebuješ dost tvrdou lekci, abys pochopila, že na to máš opravdu ještě spoustu času.
Upřímně vzato, já věděla, co mé odrůstající děti dělají a s kým se stýkají. Tvým rodičům ty starosti, co příjdou, nezávidím.
To je tak, když si chce děcko hrát na dospělého, viď? O co ses bála, že ti to uteče? Kdyby nešlo o pravděpodobný život malého človíčka, tak bych ti za takovou hloupost to těhotenství přála. Za každou blbost se v životě platí. Jenže tady by zaplatil nevinný prcek.

Georgo2010

A proč jsi okamžitě poté nezašla za svým gynekologem? Doporučuji mu neodkladně (klidně i o přestávce) zavolat a domluvit se s ním na nejbližší schůzce. Z ultrazvuku by měl poznat více, příp. navrhne nejšetrnější řešení. Určitě se nemusíš bát.

venkovan

No mám pocit, že jako dospěláci zapomínáme, že sex se prostřednictvím médií servíruje od rána do noci a od noci do rána a že je víc než pravděpodobné, že část nezletilé populace to zkusí dřív než stanoví zákon.
Faktem ale je, že na jedné straně je zákon vymyšlený člověkem, na druhé přirozené pudy člověka jako živočicha.
Takže, že to zkoušíte v takové věkové kombinaci – neboj, před vámi byly statisíce podobných.
Nicméně kamarád je nezodpovědný – měl si vzít ochranu. Zejména když v sexuálním životě teprve začíná.
Takže – na těle by zatím nějaké změny neměly proběhnout, ale nezbyte ti nic jiného než jít k lékaři. A s některým z rodičů.
Dostaneš asi vynadáno, ale pořád lepší, než pozdější zdravotní problémy.

Deli

Bože, všichni ji tu děste! Bubu, my byli svatí!!! Jediný venkovan to vzal bez zbytečných keců.
Holka, na jakékoli změny je ještě brzy. Počkej, zda se Ti dostaví měsíčky, pokud ne, budeš muset vyrazit na gynekologii. Jak jsi ale nervózní, počítej s tím, že se Ti mohou zpozdit, dej tomu třeba týden navíc. Prsa se nalévají i netěhotným před menstruací. Nesleduj se tolik, počkej, snaž se být v klidu, nebyla bys první ani poslední, i kdyby, tak se to zvládne!
Držím palce!

Wang

Tak to jsi s panáčkem v pěkným průšvihu.
To je síla. 15 let je minimální zákonná hranice pro beztrestný pohlavní styk pro oba partnery.

Tohle video jsi měla vidět před 14ti dny a min. 5 let o jeho obsahu přemýšlet.
http://www.stre­am.cz/prirodo­vedasalex/760668-prirodoveda-s-alex-prvni-sex-a-jak-na-nej

BeruskaKiki

Děvče moc chápu tvůj strach. Tvoji rodiče možná budou v jednu chvíli naštvaný ale podrží tě. Počkej si do období měsíčku a pak uvidíš co dál. Nepopírám sice že tohle je vážná situace ale hlavně nestrať hlavu vše bude ok.

jirka F

Tvůj kamarád může klidně jít na půl roku do vězení nebo zaplatit tučnou pokutu a také když ti ještě nebylo 16 nebo 18 pohlavní styk ještě je u tebe trestný čin možná jenom přestupek