autacek

Smí se beztrestně souložit v autě?

Nejlepší odpověď
annas

„Pozor: SEX na veřejnosti vás může dostat do vězení!“

"Ve většině turisticky atraktivních zemích je sex na veřejnosti trestný. Platí to i na plážích, které k milování často přímo svádí.

V Itálii vás dokonce můžou poslat až na tři roky a pokutu můžete dostat i za sex ve vašem autě. V Řecku se dostanete klidně i na dva roky do chládku – poté, co zaplatíte 300 eur!

„Honorář“ za veřejnou soulož v Turecku je půl roku a asi 200 eur. V Egyptě až tři roky vězení. Jediné, co vás může těšit, že v celách tam nebývá zima.

Hodně tolerantní turistickou zemí je Bulharsko. Tresty prakticky neexistují a muži nebo ženy zákona musí jen přistiženým milencům domluvit.

V Česku to obvykle strážníci řeší domluvou, ale můžete dostat i 500 Kč pokutu.

Pokud vyměníte pláž za chladnější místo, můžete zkusit rakouské Alpy. Když vás chytnou, hrozí šest měsíců, ale třeba to bude s výhledem na překrásnou horskou přírodu.

Opatrní musí být především turisté v USA. Velmi tvrdé zákony vydávají jednotlivé státy. Za pohlavní styk na veřejnosti hrozí v Kalifornii trest i 6 měsíců vězení, zatímco v Arizoně až 3 roky."

https://tn.no­va.cz/clanek/po­zor-sex-na-verejnosti-vas-muze-dostat-do-vezeni.html

Jinak někde v poli, nebo v lese, pokud odo něj není vstup zakázaný, tedy i bez diváků, to určitě nevadí.

Nepaltí, že je právně dovoleno vše, co není právem , tedy zákonem, zakázáno.?

Další odpovědi
mosoj

Zakázáno je souložit za jízdy. Prostě nesmí se držet v ruce tak jako telefon.

Kelt

Tak záleží jednak, kde to auto je. Je rozdíl, zda je zaparkované na lesní cestě, nebo někde na samotě a nebo v poledne na Václavském náměstí. A pak taky na tom, kdo je ta druhá osoba. Zda době blízká, nebo blízká někoho jiného , například cizí manželka.

ivzez

Zakazuje to snad některý zákon?

aliendrone

Jistěže ANO! Když tě při tom fízlové načapnou. ;) :D
Když ano, můžou:

  1. dělat, že nic nevidí (pouze teoretická možnost, tohle si benga nenechají ujít)
  2. vyřešit domluvou
  3. vyřešit pokutou na místě
  4. předat k řešení městskému úřadu (nějaké přestupkové řízení)

V krajním případě (pokud máš kaňky u čestapa – podobně jako kdysi u StB) to můžeš „dotáhnout“ až k soudu a vyfasovat podmínku. Myslíš si jistě „pche, to mi to tedy zavařili“, ale nepodceň to! Jedna blbost k druhé a v tu ránu SEDÍŠ za porušení podmínky!! :(

Alesh

Asi jak v které zemi, u nás to nepochybně lze, bude se to posuzovat ale stejně jako souložení bez auta, tj. pokud si to auto zaparkuješ za bílého dne uprostřed frekventované ulice, tak to bude bráno stejně jako kdybys tam byl bez auta a souložil třeba na lavičce, zkrátka bude z toho nějaký ten přestupek proti dobrým mravům nebo jak se tomu právně říká.

Edison

Ivzez, ano, po světě je takových zákonů spousta. I u nás… Nempřímo, ale existují.

ivzez

Prosím odkaz.
(A ptám se na naše zákony.)

aliendrone

Potvrzuji, dokonce se jedná o přestupek „veřejné pohoršení“, který sám o sobě je jen přestupkem, pokud ale použijeme další zákonné vymoženosti (nejsem právník, ale něco ve smyslu se něco „učiní způsobem obzvláště zavrženíhodným“ aj. „doplňkové speciality“. kterých je v prámu víc než dost), jistě to jde – pokud se CHCE. ;)

Ony záko

ivzez

V autě a veřejné pohoršení?

Edison

Samozřejmě. Pokud auto není doma ve vlastní garáži. Například.

autacek

@Alesh No, z předchozí otázky ale více méně vyplynulo, že koukat cizím do auta tak úplně slušné není.