Lola1

Jsem těhotná?

Dobrý den, je mi 16 let, před dvěmi týdny jsem spala s klukem, den po tom jsem normálně dostala menstruaci, ale už skoro týden mě bolí v podbřišku, je to jakoby mi něco tlačilo na močový měchýř. Mám z toho strach, normálně jím antikoncepci, je mi to divné, ale co mi radíte..?

Nejlepší odpověď
baghira

Počurat babytest a spočítat čárky. A přestat panikařit – pokud jíš poctivě prášky, otěhotnění je vysoce nepravděpodobné.
Berušinka: však nepíšu vyloučené, jenom nepravděpodobné. A to je fakt. A na doktora je čas, beztak to budou jen zaražený prdy :)

Další odpovědi
Berušinka

Pánové, hahaha =(

Když poctivě užíváš antikoncepci – je možnost, že stejně otěhotníš, těch případů je stále víc – nevím, jestli to je tím, že uživatelky víc zapomínají nebo jsou to opravdu „sračky“.
Těhotná podlě mě nejsi, ale zajdi si k doktorovi a svěř se mu. Tyhlety „ženské-dolní“ záležitosti se nesmí podceňovat.
Takže poradím – DOKTOR =) A hodně štěstí, ať to není nic vážného =)

chudst

Jak rika baghira – zajdete si do lekarny, kde si kupte tehotensky test. Kamaradka ted ceka dite, tak pokud se pamatuji, rikala, ze si nejdriv kupovala nejaky levny a pak drazsi ‚pro potvrzeni‘ – kolem 300kc. Takze zadne vysoke palky to nejsou.

Pokud problemy neprestanou, zajdete si k tomu doktorovi, protoze prestoze je mozne (a snad pravdepodobne), opet to, co rika s nadsazkou baghira: „jsou to nejspise zarazene vetry“ – nebral bych to na lehkou vahu, jak pise Berusinka. Zajdete si k doktorovi. (Ale sel bych za nim skutecne az po tydnu; netusim, co je u vas „skoro tyden“ – jestli tri dny, pak bych jeste pockal. Jestli sedm, tak bych zasel, protoze to neni normalni ani u muze, ze by mel problemy takovou dobu.)

pokazdejinak

tak teoreticky tu nějaká možnost těhotenství je, ale i kdyby – normální těhotenství by takhle bolet nemělo ani děloha by se ještě v žádném případě nemohla zvětšovat a někde „tlačit“ …
ty zaražené větry zní daleko pravděpodobněji :) ale může to být i nějaký zánět moč.cest – pokud se vám to nezlepší, tak se návštěvě lékaře nevyhnete
ohledně kontracepce jsem dnes narazila na lehce znepokojující článek:
http://ona.id­nes.cz/antikon­cepce-pro-mladistve-je-zverstvo-tvrdi-gynekolozka-pad-/spolecnost.as­px?c=A110810_143328_spo­lecnost_jup
možná ještě zvažte návrat ke kondomu – stejně vás lépe chrání před nemocemi…

Pajus89

souhlas s baghirou…kaž­dopádně nejlepší otázka, co jsem tu kdy četl :DD
Berušinka: nemyslel jsem to zle :D