Avatar uživatele
Lola1

Jsem těhotná?

Dobrý den, je mi 16 let, před dvěmi týdny jsem spala s klukem, den po tom jsem normálně dostala menstruaci, ale už skoro týden mě bolí v podbřišku, je to jakoby mi něco tlačilo na močový měchýř. Mám z toho strach, normálně jím antikoncepci, je mi to divné, ale co mi radíte..?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Počurat babytest a spočítat čárky. A přestat panikařit – pokud jíš poctivě prášky, otěhotnění je vysoce nepravděpodobné.
Berušinka: však nepíšu vyloučené, jenom nepravděpodobné. A to je fakt. A na doktora je čas, beztak to budou jen zaražený prdy :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Pánové, hahaha =(

Když poctivě užíváš antikoncepci – je možnost, že stejně otěhotníš, těch případů je stále víc – nevím, jestli to je tím, že uživatelky víc zapomínají nebo jsou to opravdu „sračky“.
Těhotná podlě mě nejsi, ale zajdi si k doktorovi a svěř se mu. Tyhlety „ženské-dolní“ záležitosti se nesmí podceňovat.
Takže poradím – DOKTOR =) A hodně štěstí, ať to není nic vážného =)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Jak rika baghira – zajdete si do lekarny, kde si kupte tehotensky test. Kamaradka ted ceka dite, tak pokud se pamatuji, rikala, ze si nejdriv kupovala nejaky levny a pak drazsi ‚pro potvrzeni‘ – kolem 300kc. Takze zadne vysoke palky to nejsou.

Pokud problemy neprestanou, zajdete si k tomu doktorovi, protoze prestoze je mozne (a snad pravdepodobne), opet to, co rika s nadsazkou baghira: „jsou to nejspise zarazene vetry“ – nebral bych to na lehkou vahu, jak pise Berusinka. Zajdete si k doktorovi. (Ale sel bych za nim skutecne az po tydnu; netusim, co je u vas „skoro tyden“ – jestli tri dny, pak bych jeste pockal. Jestli sedm, tak bych zasel, protoze to neni normalni ani u muze, ze by mel problemy takovou dobu.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

tak teoreticky tu nějaká možnost těhotenství je, ale i kdyby – normální těhotenství by takhle bolet nemělo ani děloha by se ještě v žádném případě nemohla zvětšovat a někde „tlačit“ …
ty zaražené větry zní daleko pravděpodobněji :) ale může to být i nějaký zánět moč.cest – pokud se vám to nezlepší, tak se návštěvě lékaře nevyhnete
ohledně kontracepce jsem dnes narazila na lehce znepokojující článek:
http://ona.id­nes.cz/antikon­cepce-pro-mladistve-je-zverstvo-tvrdi-gynekolozka-pad-/spolecnost.as­px?c=A110810_143328_spo­lecnost_jup
možná ještě zvažte návrat ke kondomu – stejně vás lépe chrání před nemocemi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajus89

souhlas s baghirou…kaž­dopádně nejlepší otázka, co jsem tu kdy četl :DD
Berušinka: nemyslel jsem to zle :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek