Bramborek

Mohu ve 13 otehotnet bez pohlavniho styku?

Ahoj chci se ze ptat zda mohu otehotnet ve 13 a bez pohlavniho styku. Kamarad se na me udelal na nohy ale bojim se ze se to dostalo do pochvy. :( utrela jsem to a osprchovala se. Muze se to stat? A jak to poznam bez testu?

Nejlepší odpověď
iceT

Bez testu to poznáš v momentě,kdy ti začne růst břicho.To se jako nemáte čím jiným zabavit,než se pokoušet dělat sex?Kondomy stojí asi 30 korun,přerušení těhotenství kolem 5000,starost o dítě je doživotní a penězi se vyčíslit nedá,nebo dá,ale počítat to nebudu.

Další odpovědi
anonym

Kamarádská inseminace? oo

AJ MOŽNÁ JO ČOVEČE,BABY BOX PAK?

https://www.go­ogle.cz/search?q=IN­SEMINACE+%C5%BDE­NY&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=mpzHVbO5BIm­hsgH4tL-oBQ

Zdroj: http://www.ba­bybox.cz/?p=ba­byboxy

gecco

…„ustrela jsem to“…
No – jesteze´s to neustrelila…
😁
Může se to stát.
Bez testu to nepoznáš, dokud neproběhnout těhotenské změny.
___
Vřele doporučuju navštívit gynekologa (a připravit se na průšvih s rodiči)…

klumprt

Já bych ty prázdniny zrušil. Oni nevědí roupama co dělat a pak vznikají takovéto historky.
Je to velmi velmi nepravděpodobné, že bys otěhotněla. Daleko pravděpodobnější (cca 10000×) je, že si z nás zase nějaký nedospělý chlapec dělá prdel.

anonym

Na 90% ne:)

anonym

Když jsi to ustrela tak je to fajn,horší by bylo kdybys to vystrela.
https://transla­te.google.cz/#sk/cs/v­ystret

Reezo

Myslím si, že není reálně možné, aby jsi otěhotněla. Pokud pohlavní orgán dotyčného chlapce nebyl v pochvě, když momentálně dosáhl vrcholu tak není možné otěhotnět. Vůbec bych si nedělal starosti dokud to do tebe nebude bušit bez ochrany. Pokud by jste sexovali bez ochrany, tak tady už je riziko otěhotnění a to se nemusí do tebe udělat. Myslím si, že by jsi si měla promluvit s rodiči. Pravděpodobně by šla zařídit antikoncepce.

bolak

hergot kam vy lidi na ty kamarády chodíte :))

Bramborek

Udelal se mi na nohy jen trosku byla to kapka…a vubec ho do me nezasunul byla jsem oblecena…reknu vam jak to bylo aby jste si nemysleli neco jineho. Prohrala jsem sazku( sazka byla kdo driv doplave tam a zpatky na bor. Prehrade. Prohrala jsem a kamarad se na me musel udelat a reklo se na nohy a to se tak stalo.) byla to jen kapka. Jde o to ze se bojim ze se tam ty spermie nejak dostali ze tam doputovali nebo tak nejak…

bolak

kurva to sou hry :D :D a my blbci hráli na schovku ?D

anonym

Spermie jsou rychlý,dej na to pozor.

iceT

Pokud sis na pipi nesahala rukama od spermatu nebo se jí nedotkla tou potřísněnou látkou,do které ses utřela,tak by to mělo být v pohodě.Příště se vsaď o něco bezpečnějšího,třeba o čokoládu.

Bramborek

Ja vim ze to byla blbost ale nechtela jsem byt ta holka co se vseho boji…je to uz 14 dni co se to stalo. A na pipinu jsem si nesahala. Stalo se to na posteli a trosku bylo i na povleceni ktery jsem ustrela vlhkym rucnikem a jeste jsem pod sebe dala jeden rucnik..

iceT

Promiň mi tu drzost,ale ve 13 letech máš nárok na to,aby ses sexu a věcí s ním spojených bála jako čert kříže.Je jedno co si o tobě budou myslet druzí,ale nemusíš být za každou cenu stádní typ,co bude dělat všechno,co dělají druzí,jen aby tě přijali.Takhle se totiž akorát můžeš dostat do problémů,které za to rádoby kamarádství a uznání fakt nestojí.

anonym

Líbí se mi, jak se ti mladí hezky baví 🙂

gecco

Takhle blbí jsme snad nebyli…
😉

klumprt

A my sme akorát tak kradli fotrovi cigarety a učili se šlukovat nebo jsme se zlili z Mixely.

gecco

A to já měl ještě tu nevýhodu, že rodiče nekouřili…
😉

anonym

Tak ať to kamarád příště slíže ještě za tepla a bude klid co?