Nikol-ka

Jsem těhotná..

Můžu se zeptat jak vybrat správné jměno dítěti??? my budeme mít chlapečka !

Nejlepší odpověď
www

Congratulation!
Jména najdeš na netu, ale co tak klasika-po otci, dědečkovi ap. ?

Další odpovědi
Nykki

Pro Kristovu drahou muku… Mohu toho Michala zastřelit?!

Jinak bych dala jméno bud',jak už se tu píše,po otci,dědovi… Nebo třeba první láska… Já osobně až budu mít třeba kluka,tak ho pojmenuji Radeček, protože na počest mého malého zemřelého bratránka…

Deli

Vezměte si kalendář a vybírejte spolu a srdcem.
Ke chlapečkovi gratuluji, taky v něj doufáme, doma už máme 2 holky 🙂
Jo a nezapomeňte si zkusit, jak bude znít křestní jméno s příjmením, to je taky důležité, obzvlášť u kluka.

Alesh

Něco originálního, ale co se dobře píše: Cecil, Barnabáš, Hyacint, Bartoloměj, Kazimír, Oskar, Silvestr, Metoděj, Felix, Radegast atd. A nebo mrkni na odkaz viz zdroj.

Zdroj: http://krestni-jmena.cz/seznam/?per­page=50&filts=1&

Michal Kole

To tvůj kluk neví, že existuje kondom ?

Mít dítě v dnešní době je „nerozum“, když sociální dávky na dítě jsou seškrtané, práci matkám s dítětem nikdo nechce dát.

Firemní školka je jen benefit velkých nadnárodních firem a ne povinnost zaměstnavatele, školy jsou přeplněné a jejich otevírací doba nekoresponduje s pracovní dobou zaměstnavatelů a směnnými provozy.

Fyzik

Michale, ne každý musí nutně být závislý na penězích státu.

Nikol, záleží na tvé povaze, jsi-li spíše konzervativní, dáš obyč. jméno, jsi-li odvážná, dáš odvážné. Dnes je v módě, proto aby byl člověk opravdu jedinečný, mít jména cizí, anglická, francouzská, italská.

Mě se třeba líbí jméno Pino. :)

iceT

Jméno by taky mělo ladit s příjmením,tedy je-li dlouhé příjmení nemělo by být jméno stejně dlouhé,při vyslovení by nemělo lámat jazyk a mělo by se dobře poslouchat.

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-vybrat-jmeno-pro-dite-aby-vas-neproklinalo/

pusinka50

Já s bývalým manželem jsem každý zvlášť prolistovali kalendář se jmény a každý zvlášť na papír napsali 5 jmen (může jich být víc), která se nám líbila. Sešli jsme se na Petrovi a Petrušce, no tak to je Petr.:-)

Lilly84

Michal kole- vubec nevis o cem mluvis samy nesmysli !! jako jo kondom je ochrana ale muze otehotnet i kdyz ma ochranu hodne lidem se to stalo i s ochranou … a vubec nechapu co si napsal nerozum mit deti?? okey kdyz nechces deti tvuj problem ale myslim si ze hodne lidi chtej deti i treba kdyz nemuzou otehotnet a neni to jenom o penezich dite je nejlepsi co te v zivote potka stesti poklad a vsechno ! Nikol se to holt stalo stava se.