Avatar uživatele
Nikol-ka

Jsem těhotná..

Můžu se zeptat jak vybrat správné jměno dítěti??? my budeme mít chlapečka !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Congratulation!
Jména najdeš na netu, ale co tak klasika-po otci, dědečkovi ap. ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nykki

Pro Kristovu drahou muku… Mohu toho Michala zastřelit?!

Jinak bych dala jméno bud',jak už se tu píše,po otci,dědovi… Nebo třeba první láska… Já osobně až budu mít třeba kluka,tak ho pojmenuji Radeček, protože na počest mého malého zemřelého bratránka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Vezměte si kalendář a vybírejte spolu a srdcem.
Ke chlapečkovi gratuluji, taky v něj doufáme, doma už máme 2 holky 🙂
Jo a nezapomeňte si zkusit, jak bude znít křestní jméno s příjmením, to je taky důležité, obzvlášť u kluka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Něco originálního, ale co se dobře píše: Cecil, Barnabáš, Hyacint, Bartoloměj, Kazimír, Oskar, Silvestr, Metoděj, Felix, Radegast atd. A nebo mrkni na odkaz viz zdroj.

Zdroj: http://krestni-jmena.cz/seznam/?per­page=50&filts=1&

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

To tvůj kluk neví, že existuje kondom ?

Mít dítě v dnešní době je „nerozum“, když sociální dávky na dítě jsou seškrtané, práci matkám s dítětem nikdo nechce dát.

Firemní školka je jen benefit velkých nadnárodních firem a ne povinnost zaměstnavatele, školy jsou přeplněné a jejich otevírací doba nekoresponduje s pracovní dobou zaměstnavatelů a směnnými provozy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Michale, ne každý musí nutně být závislý na penězích státu.

Nikol, záleží na tvé povaze, jsi-li spíše konzervativní, dáš obyč. jméno, jsi-li odvážná, dáš odvážné. Dnes je v módě, proto aby byl člověk opravdu jedinečný, mít jména cizí, anglická, francouzská, italská.

Mě se třeba líbí jméno Pino. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jméno by taky mělo ladit s příjmením,tedy je-li dlouhé příjmení nemělo by být jméno stejně dlouhé,při vyslovení by nemělo lámat jazyk a mělo by se dobře poslouchat.

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-vybrat-jmeno-pro-dite-aby-vas-neproklinalo/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já s bývalým manželem jsem každý zvlášť prolistovali kalendář se jmény a každý zvlášť na papír napsali 5 jmen (může jich být víc), která se nám líbila. Sešli jsme se na Petrovi a Petrušce, no tak to je Petr.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilly84

Michal kole- vubec nevis o cem mluvis samy nesmysli !! jako jo kondom je ochrana ale muze otehotnet i kdyz ma ochranu hodne lidem se to stalo i s ochranou … a vubec nechapu co si napsal nerozum mit deti?? okey kdyz nechces deti tvuj problem ale myslim si ze hodne lidi chtej deti i treba kdyz nemuzou otehotnet a neni to jenom o penezich dite je nejlepsi co te v zivote potka stesti poklad a vsechno ! Nikol se to holt stalo stava se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek