Lucy13

Může po tom holka otěhotnět?

Když se holka vyspí s klukem ( který má ochranu) může otěhotnět, i když nebere antikoncepci?

Nejlepší odpověď
mosoj

Může všechno. Jenom pravděpodobnost je malá ale je.
Doplňuji:
Hlada : "účinnost kondomu ! Co takhle jalový proud ?

Když tak spolehlivost.

Ono jde také o to jak si dotyčný zapatlá ruce !!

Další odpovědi
anonym

Co já se naspal s ženami,ale žádná neohotněla ! A důvod ? Prostě jsme spali!

Michal Kole

Pokud má kondom a ten se neprotrhne, nespadne a je z lepšího obchodu (ne od Vietnamských obchodníků), tak by jsi otěhotnět neměla.

Ale i tak se to může stát i když pravděpodobnost je nízká.

Kolik ti je ?

Za chvíli bude třičtvrtěletí tak mysli na první známky a ne na „rozmnožování“, na to máš ještě spoustu času.

Dnes je trend založení rodiny odkládat, až když má žena vzdělání (vysokou školu)a nějaké postavení v práci (např. vedoucí nějakého úseku).

Hlada

Samozřejmě. Účinnost kondomu není nijak vysoká. Pearl index kondomu se uvádí 2–15, takže nic moc.