Janichkah

Chci otěhotnět!!!

Poraďte mi prosím nějaké rady pro otěhotnění, s přítelem se už rok pokoušíme o miminko , ale nadaří se. Já jsem v pořádku, ale přítel má lehce sníženou pohyblivost. Zatím to ještě nechceme řešit umělým oplodněním. Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze jsem vám našla rady jak otěhotnět tak se podívejte
http://www.jak­tak.cz/jak-otehotnet-rady.html

K nejlepším výsledkům se však překvapivě řadí dobrý psychický i fyzický stav matky a potencionálního budoucího tatínka, zdravý životný styl, kvalitní strava, minimum stresu a chvíle relaxace. Záleží jen na Vás, jakou metodu pro rychlejší způsob otěhotnění zvolíte…rad je nespočet, cíl však pro všechny ženy společný – stát se matkou.

Další odpovědi
Lucimia

Můžu jen doporučit nějaké rady, ale hlavní je – NEMYSLET NA TO. Vím že to jde těžko. Takže se doporučuje po pohlavní styku delší dobu ležet NA ZÁDECH, aby z vás nevytekl ejakulát, je dobré si i podložit zadeček polštářem. Také je dobré, pokud má partner tak 3 dny abstinenci, zvýší se mu množství ejakulátu, ale více dnů už zase zhoršuje kvalitu spermií, tak zase tolik se brzdit nemusíte. Partner by měl také jíst zdravěji, může to zlepšit kvalitu spermií. Milování ve dnech kdy máte ovulaci je vám asi jasná.

Zkuste na to nemyslet, vyjeďte si někam na výlet, zaměřte se na nějaký jiný cíl – pořízení si nějaké drahé věci do domácnosti (vybírání), zkuste se soustředit na něco jiného. Když se milujete neměli byste myslet na to, že chcete počít. Třeba to pomůže. Moc Vám to přeju.

Nebrala jste hormonální antikoncepci před tím než jste chtěli mít miminko? A kolik Vám je let?

Miroslavst

Mám ti poslat moji adresu? Určitě to bude lepší než umělé oplodnění :D

člověk

kdysi se jezdilo do Františkových Lázní,né že by pomohlo lečení,ale byla tam kasárna a sanatorium důstojníku,tím se omlouvám,ale pokud máte jen přítele a ne manžela neřeste toto umělým oplodněním,takový partnerský vztah je krátkodobý a váš přítel stejně půjde za ženou,která mu poskytne sex.protože vy budete strhaná a neschopná sexualního života,pokud chcete rozhodovat o cizím životě ,skuste zhodnotot svoje žití.

NickD

Tato atázka už tu několikrát zazněla,ale tento problém je poměrně častý.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tehotenstvi-7

misicka2310

Já jsem nebrala žadnou antikoncepci nic a po roce a půl se nám to podařilo a to jak tady píšou že na to nesmíš myslet je pravda mi až sme se s tím smířily že už miminko mít nebudem že budeme muset jít k lékaři tak to z ničeho přišlo nebojte se až to bude chtít tak to příjde přeji zdravé a krásné mimčo

honzal

Dobrý den,měli jsme ten stejný problém a vyřešili jsme ho tak že jsme požádali blízkého přítele o kterém jsme věděli že je velice plodný,a do třech měsíců jsem byla těhotná.Ale to už jsem byla v zoufalém stavu jinak bych dotoho nešla.Klidně mi napište prošla jsem si tím stejným třeba vám i poradím.