Chci miminko…

Mam dotaz,je mi 24,pritel je o deset let starsi a ma cukrovku.Kdyz mu naznacim,ze bych s nim chtela miminko,tak rika ze je na to dost casu a ze mame malo penez(vydelava dost,i kdyz ma nejaky splatky,tak jsme na tom myslim dobre).Jednou uz jsem tehotna byla s byvalim pritelem,ale byla jsem na potratu.Ted na to porad myslim a mimi bych chtela a taky si myslim,ze vzhledem k nemoci a veku meho pritele bych to nemela oddalovat,tj.jak ho mam presvedcit aby zmenil nazor??

Nejlepší odpověď
HOMER

No tak mu třeba pohroz,že si najdeš někoho,kdo dítě chtít bude.Ale pozor,jestli ten tvůj stařík poví – tak běž,měla bys asi opravdu jít.

Další odpovědi
vlastina

Trochu mi to u Vašeho přítele zavání že nechce přijít o pohodlí.Nedej­te se

aramah

Je vám 24let kam ten spěch? Taky bych mužskýho netlačila k miminu,když nechce.