Avatar uživatele
K0meiji

Můžu být těhotná – více v popisu?

Můžu být těhotná

Dobrý den. Mám otázku. Jednou jsem se s přítelem mazlila a ve stoje se dělal. Já si trochu dala na stranu kalhotky (jako aby šel vidět ten povrch,jako kde jsou chloupky a tak ne kde už má otvor) a takhle se mi udělal na podbřišek. Chci dodat,že jsem měla pod ním ruku kdyby náhodou něco stéklo níž. Přítel mi pak dal kapesníky abych si utrela ruku, podbřišek a částečně i stehna,protože na ně se to dostalo taky. Měla jsem myslím zrovna 5 dnů opo menstruaci, takže jsem měla pravděpodobně plodné dny. Chci ještě dodat že jsem panna,že hned po tom jsem si vyměnila všechno prádlo, vyčůrala se atd.. jenže pořád se bojím,četla jsem toho hodně na internetu že i panna může otěhotnět,ale já opravdu nechci,nejsem na to psychicky ani fyzicky připravená. Takže se chci zeptat jestli je nějaká šance na otěhotnění. Těhotenský test si nemůžu dovolit koupit protože mě naši nikam nepouštějí a peníze taky nemám. Bojím se neskutečně,měsíčky mám dostat asi až za 2 týdny. Prosím poraďte mi,protože nemůžu už 4 den pořádně spát.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jak to dopadne ukáže pouze čas. Šance na otěhotnění je však téměř nulová.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Když už tak hodně čtete na internetu, četla jste také něco o kondomech?
Pravděpodobně těhotná nejste…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Těhotenství bych vyloučila. Sperma by se muselo dostat hlouběji do pochvy. Například prsty. Pokud to jen steklo a vy se uřela, neměla bych z toho obavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Nemožeš byť tehotna,len sa ukludni,a dobre sa vyspi,aspon ty,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Hezky jsi mu to udělala. Na těhotenský test ti může přispět i přítel, nicméně pokud se sperma nedostalo do pochvy, tak těhotná být nemůžeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jsi-li fyzicky i psychicky připravená dělat s přítelem sex a mazlení, je třeba se připravit i na možnost otěhotnění. V tomto případě velmi nepravděpodobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek