eS1827

Můžu být těhotná?

Dobrý den. Cca 2 měsíce neberu antikoncepci. S přítelem jsme si do nedávna dávali pozor, ale nějak se to zvrtlo. Můžu být těhotná? Vypočítala jsem si, že jsem v době „početí“ měla plodné dny. Je to možné? Miminko by nám nevadilo, ale bylo by lepší, kdyby se dostavilo v trochu jinou dobu. MS mám dostat 7.3. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Antikoncepci jsem brala cca 2 roky.

Odpovědi
Reezo

Hm jak to asi zjistit? Koupit si těhotenský test, případně si zajít na gynekologii.
Je tu ještě otázka plodnosti. Klidně jeden z vás nemusí být plodný. Dnes to není žádná vzácnost.

Drap

Ano můžeš. Ovšem tady to nikdo neni schopen určit. To budeš muset udělat sama nebo vyhledat gynekologa.

marci1

Můžete. Vyčkejte MS, pokud se nedostaví, vyhledejte gynekologa. Jen ten Vám zodpovědně řekne, zda jste těhotná, či nikoliv.