Petr235

Otěhotní? Sex bez kondomu.

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda je možné, aby holka otěhotněla za následující situace:
Asi 5 sekund před ejakulací (výstřikem) jsem vydělal penis z její vagíny a vše udělal na své břicho, které ona následně „ojížděla“…nejspíš se časti spermatu určitě dotýkala svojí vagínou.

Je tedy možné, aby otěhotněla?

Děkuji za odpověd.
(PS: Pokud ano, existují prášky, které si holka vezme po 4 dnech, co to proběhlo? … Nebo proste nejaky po týdnu a delší době, vím totiž že existují 24hodinové)

Nejlepší odpověď
iceT

Je možné otěhotnět,i kdyby se holým přirozením spermatu nedotýkala,ona totiž přerušená soulož,jak jsi nazval vyndání penisu a ejakulací mimo její lůno,může celekm snadno k otěhotnění vést.Protože během styku penis vylučuje tekutinu zvanou kapky touhy nebo lásky,a tato tekutina tyky obsahuje určité množství spermií.Přerušovaná soulož je jako antikoncepční metoda zcela 100 let za opicemi.
Pilulky -po- jsou myslím do 72 hodin.
Malá rada na závěr:pokud chcete provozovat sex,měli byste vědět jak na to,aby se neotěhotnělo,tedy kondom,antikon­cepční pilulky apod.

Další odpovědi
anonym

Ať ty prášky zahodí a vezme si něco jiného, třeba čokoládu. Já nehodlám platit za poškozené dítě ani posílat DMS. Jestli otěhotní nebo ne, měla by si zjistit sama podle měsíčního plánu. Kondom je blbost.