Dža-Dža

Je takto možné otěhotnět?

Dobrý den, je mi blbé se takto ptát, ale chtěla bych se ujistit. Je možné otěhotnět, když si přítel utře ejakulát kapesníkem, tím pádem mu může něco málo zůstat na prstu (tvrdí, že to z ruky utřel pořádně) a pak šel tím prstem do mě?

Odpovědi
mosoj

Ano možnost tu je. Jsou známy případy kdy ke styku vůbec nedošlo a partnerka stejně otěhotněla. Velice nezodpovědné chování od obou.

autacek

Pokud na prstu něco zůstalo, pravděpodobnost tu je. Pokud to ale utřel pořádně, tak jen velmi, velmi malá.