Monyszek

Je možné, že rozporuplné pocity mohou být příznakem těhotenství?

Jde mi o to, že jsem se sexem nikdy problem nemela..až teď v poslední době mám takový stavy, že sex chci, ale na druhou stranu se na nej necitim, ze bych to nezvladala po fyzické stránce..tak by me zajimalo, jestli jen zbytecne takto uvazuju nebo jestli i tohle muze byt naznak?

Odpovědi
Magix.cz

Tyto stavy provází těhotenství, na druhou stranu, rozporuplné pocity nutně nemusejí být způsobeny graviditou.