Můžu i takto otěhotnět?

Ahoj, už asi 3 roky beru pravidelně HA. Když doberu platíčko, dostanu samozřejmě měsíčky.... když mám během těchto dnů pohlavní styk (nechráněný), ale přítel se ,,pustí" ejakulát do kapesníku......je i tak možnost na otěhotnění? Nebo je to tělo těmi prášky tak ,,zblblé" po 3 letech braní HA, že ta pravděpodobnost je malá nebo třeba skoro nulová a abych otěhotněla musela je třeba vysadit ?
Prosím...zdržte se hloupých odpovědí. Opravdu mě to zajímá :) děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Otázka je položena nesrozumitelně.
Obecně platí, že při pravidelném užívání HA je žena chráněná i v době mezi jednotlivými platíčky. To je uvedeno v příbalovém letáku. Když budeš chtít otěhotnět, musíš pochopitelně antikoncepci vysadit. Od vysazení je těhotenství možné, ale do přirozeného cyklu se tělo dostane až po několika měsících. Přesnější informace získáš z příbalového letáku a od svého gynekologa.

Stříbrný

Kam se teda jako přítel "udělá", kdy se "udělá" jinam?

A co vám na to řekl váš lékař?

Ano, pokud se "udělá" do kapesníku, je otěhotnění prakticky 100%. I přes HA...

Stříbrný

Pokud chcete otěhotnět, je třeba HA vysadit. Nechat proběhnout alespoň 1 menstruaci a pak "usilovat" o otěhotnění.
Během menstruace je pravděpodobnost otěhotnění při nechráněném styku často velmi. vysoká Zejména v 2. polovině probíhající menses.
Ženy, které nejsou pod vlivem HA, mají zcela přirozený cyklus, mívají v této době i zvýšený sexuální apetit (příroda je halt příroda). :-)))
Ženě při takto nechráněném styku (kondom) hrozí vyšoká náchylnost k infekci.

Pokročilý

Podle mne je šance nulová, HA by měla chránit i v období pauzy. Každopádně bych to nepodcenila a vzala si aspoň kondom.

Bronzový

Můj spolupracovník je trochu Don Juan / děda mu říká místní kozel / a má názor, nejlépe brát pravidelně HA a ejakulát má dáma polykat, poté funguje jistota na 99%

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1277
Zlatý marci1 951
Zlatý quentos 686
Zlatý ivzez 661
Zlatý iceT 647
Zlatý annas 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý led 495
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 466

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.