anonym88

Může holka otěhotnět ve vodě, kde bylo sperma?

Ahoj, chci se zeptat, jestli muže holka otěhotnět ve vodě, ve které bylo sperma.
Koupal jsem se, udělal jsem se a ona se šla koupat po mně, je nějaká šance, že by otěhotněla?
EDIT: voda byla teplá a byl v ní sprcháč

Nejlepší odpověď
Kepler

Leda by jí pulinka fungovala jako vysavač. Spermie mimo organismus moc dlouho nevydrží.

Další odpovědi
Drap

Tak takto to opravdu nefunguje. Pro otěhotnění bude nutné zvolit jiný postup.

JájsemRaibek

Stačí kapka a je z tebe taťka.
Nelze říct ano, ani ne. Záleží na teplotě vody, na její kyselosti, zásaditosti a mnoho dalších faktorech.

aliendrone

Jo chlape…, některé ženy s tebou dokáží otěhotnět už jen tím, že jim potřeseš rukou. Obzvláště když jsou třeba ve 3. měsící! ;) :D :D

RyuzakiKate

Nikoliv. Leda byste byli ryby a ona předtím někam položila vajíčka.
… a to máš takovýhle věci ve zvyku? Nepliveš třeba ještě lidem do pití a podobně? :)

Klaproth

S touto hloupou výmluvou neuspěješ, přiznej se k tomu!