majklhanz

Jaký osobní účet? Nejlépe bez poplatků

Poraďte prosím osobní účet bez poplatků. U koho máte účet vy? Děkuji za rady, potřebuji si udělat nějaký pohled na věc.

Odpovědi
kapka

Mam Fio a za běžné služby banky, co člověk tak obvykle k životu potřebuje, nic neplatím. I s internet bankingem nebo dostupností pobočky a vlastních bankomatů jsem spokojená.
http://www.fi­o.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/osobni-ucet#cisloUctu
Ted koukam, ze momentalne davaji vlastni cislo uctu na přání, zajimavé. :)

Mapel

Už se to tu hodně probíralo a z hodnocení dobře vyšla Fio banka. Mám ji také a maximální spokojenost.

tony2412

mám Fio banku a jsem spokojen,ano u Fio banky si můžete zvolit číslo účtu a není-li již obsazeno tak vám ho aktivují.Fio banka je jediná Česká banka u nás..

anonym

Fio osobní účet je bez poplatků za běžné bankovní služby!
Bez podmínek a pro všechny – studenty, pracující, seniory…

Zdarma lze otevřít účet v korunách a 14 cizích měnách: AUD, CAD, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, CHF, JPY, NOK, PLN, RUB, SEK, USD.

Náš účet se stal v roce 2014 počtvrté nejlepším osobním účtem soutěže Zlatá koruna. Získal i Bronzovou korunu v Ceně veřejnosti. Děkujeme!
Výhody k účtu ZDARMA!

Zřízení, vedení i zrušení účtu
Internetbanking
Mobilní aplikace Smartbanking pro iOS, Android, Windows Phone
Neomezený počet příchozích a odchozích plateb v rámci ČR v CZK
Neomezený počet trvalých příkazů, SIPO a inkas
Neomezený počet příchozích a odchozích plateb mezi ČR a SR v EUR
Bezkontaktní platební karta MasterCard Debit PayPass
Platební karta pro další osobu
10 výběrů měsícně z bankomatů Fio banky
Až 5 výběrů měsíčně z cizích bankomatů v ČR díky aktivnímu používání karty
Výběr hotovosti na pobočce (nad 1000 Kč)
Vklad hotovosti na pobočce
(v měně CZK – provedený majitelem účtu, nebo oprávněnou osobou k účtu)
Číslo účtu na přání

Výhodné Europlatby i další cizoměnové platby

Standardní příchozí i odchozí Europlatba – 20 Kč

mara14

Já mám už dva roky účet u mbank a neplatim nic. Co vše účet obsahuje se dozvis tady http://fajnucet.cz/

ReHu

ZUNO je také bez poplatků.

anonym

Já, až budu v důchodě, zruším účet v bance (GE Money)a důchod si nechám posílat složenkou a to bude můj osobní účet!

Pepa25

Záleží, k čemu má bankovní účet sloužit a jaké máš potřeby. Něco jiného je, pokud má někdo účet jen na pár příchozích plateb, něco jiného, pokud máš někde hypotéku (nebo ji plánuješ) …

ahold

Pro barbakan: Proč rušit ? Taky mám GE, jsem v důchodu, nic neplatím a jsem max. spokojená. A na poštu bych nechodila pro peníze hlavně z bezpečnostních důvodů. Všechno platím kartou, převodem, nebo příkazem a hotovost téměř nepotřebuji. Navíc peníze mívám na účtu dříve než je datum splatnosti.