z2341965

Jak zrušit debetní kartu u mBank?

Jak zrušit debetní kartu u mBank? Stačí ji pouze zablokovat v IB?

a doplňující otázka: Jak jste poslední dobou spokojení s touhle bankou?

Odpovědi
Edison

Na tuhle otázku nejlépe odpovědi v baňce…

Eduart

Debetní karta je vázaná obvykle k běžnému účtu. Na co by ti byl běžný účet bez karty? Snad jen na internetové bankovnictví ale tam tě držení karty nijak neomezuje,spíš naopak,pokud se za ní neplatí poplatky. Nechceš náhodou zrušit běžný účet? To by dávalo větší smysl.

Dochy

Nejsem si jist, prostuduj si podmínky. Kdyžtak zablokovat a požádat o neobnovování.

Mně na věci co potřebuju zatím stačí. Ale jak už jsem psal jinde, s vývojem v bance jsem dost nespokojen a nemůžu ji doporučit bez toho abych zároveň nevaroval. Z bezpoplatkové banky s jasnými pravidly se stala bezpoplatková jen za jistých podmínek, kde se podmínky bohužel mění. Internetové rozhraní bylo vylepšováno až tak že část klientů zdrhla. Připomínky (i konstruktivní) na mForu byly vyřešeny tak, že mForum bylo zrušeno.

anonym

zablokujte i v IB, ano stačí to. Ani ji pak nebudete muset skartovat, stejně bude nepoužitelná.

spokojen jsem s mBank byl, pak jsem ale přešel k FIO víceméně z velmi specifického důvodu (fio totiž umožňuje aby jeden člověk měl více účtů a dával jiným uživatelům právo do nich nahlížet nebo dokonce provádět transakce což se v rámci rodiny velmi hodí, mbank tohle neumí, druhým důvodem je existence zdokumentovaného aplikačního rozhranní FIO banky, které mBank také nemá)

z2341965

No právě na to zrušení účtu asi taky dojde – je tam poplatek 29 kc / mesic pokud nezplatis v tom mesici alespon 1500 kc.

Hlavne to internetove bankovnictvi je hrozne neprehledne a vubec se mi nelibi