Curiosity

U jaké banky máte účet a proč?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že na to ti nebude nikdo odpovídat v jaké má bance účet
Doplňuji:
to co vyhovuje jednomu ,nemusí vyhovovat druhému – to je těžká rada

Další odpovědi
anonym

Komerční banka – Poštovní spořitelna – Era účet.
Doplňuji:
Účet mám teprve několik měsíců. Hlavní výhodou pro mne je, že když se nedostanu do města, tak si peníze mohu vybrat na poště v místě bydliště.

venkovan

Hrnec.
Ale neřeknu který a kde je zakopaný.
Nejsem blázen, abych za nějaký mrzký drobák dával peníze do banky, která moje peníze několikrát otočí a když je potřebuji dřív, tak mne za to ještě pokutuje.
To ať ty prachy sežerou myši – když se do hrnce dostanou. Alespoň budou baculaté sovy a kočky.

Rocker

V KB,mám to nejblíž do bankomatu i na pobočku.

anonym

mBank… Nechteji po me absurdni poplatky za vedeni uctu, za transakce ani za bezne zmeny v nastaveni napriklad povolenych limitu nebo trvalych prikazu. U jinych bank vas za tyto bezne veci domazou poradne oskubat
Doplňuji:
Samozrejme pokud mate nejake minimalni vyjednavaci dovednosti a prijdete do kamenne banky s tim ze chcete neoficialne srovnatelne podminky jake ma mBank jinak odejdete, tak vam samozrejme radi vyhovi. Ale musite si o to rict jinak vam poplatky nechaji vsechny nastavene pekne vysoko.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Tedy omlouvám se, ale banka je ČSOB. Jsem si ještě úplně nezvykla.