Milan225

To je účet na debetní kartu nebo kreditní?

http://www.csas­.cz/banka/nav/o­sobni-finance/osobni-ucet-cs-ii-fresh-ucet/o-produktu-d00022378

Nejlepší odpověď
pusinka50

K tomuto účtu ti vydá banka klasickou platební (debetní) kartu, ze které budeš moci platit všude za zboží, ale jen do výše zůstatku na kartě (na účtě).

Kreditní karta lze k účtu sjednat zvlášť, je to vlastně půjčka od banky, kterou můžeš čerpat do sjednané výše, ale za dost vysoký úrok, který měsíčně splácíš.

Další odpovědi
gecco

Nezakládej další otázku/y – pokračuj v Doplnění či Diskusi k té původní…!

Hele – víš aspoň, jak se liší debetka od kreditky???
😉
K tvému vlastnímu účtu (BÚ) ti banka vydá debetní kartu…
Já se ptal primárně proto, že v minulé otázce jsi použit termín „kreditka“ – aniž máš – zřejmě, tucha, co to je…
😉