Lgee

Věřite v Ježíše, nebo v Alláha?

Kdo je podle vás lepší?

Nejlepší odpověď
zjentek

Pod těmito dvěma jmény se skrývá tatáž bytost. Hare Krišna!

Další odpovědi
Kepler

Ať vejdou oba mezi mé půlky. Hned je vypudím mohutným flatem. Kdo neumí latinsky, tak flatus = prd.

Edison

Bůh je Alláh. Ekvivalentem Ježíše je Mohamed.

anonym

Věřím v rozum a zdravý lidský úsudek a ani Alláh ani Ježíš nejsou ani zdaleka tohoto symbolem. Spíše jsou symbolem pravého opaku, tedy naprosté rezignace na rozum a oddání se jen nepodloženým dojmům a dogmatům.

quentos

Jak se vybírá „nejlepší ze dvou“?

Rokio

Židé, křesťané a muslimové věří ve stejného boha. Muslimové ho ale nazývají Alláhem. Já v Boha věřím.