AmazedWolf

Když chtějí muslimové vymýtit evropskou civilizaci, kdo by jim potom platil sociální dávky?

Kdyby muslimové vymýtili všechny normálně smýšlející a pracující lidi, z čeho by žili?

Odpovědi
Kepler

Vůbec netušíme co muslimové chtějí, možná jen vyhnout se bídě. O neustálé dávky jsou zvyklí odjakživa (Alláhu, dej vláhu..) místo aby se postarali sami. Tak budou muset Alláha prosit o dávky zase svým typickým způsobem – pr..lí k nebesům (jak už tady někdo popsal).

Kura

Ale takhle oni nepřemýšlejí.
Prostě jen chtějí „blahobyt“ co má kdejaký evropan.
A nechtějí ani nebudou kvůli tomuto „blahobytu“ chodit do práce.
Prostě jen chtějí peníze, které bezvěrci nesmí dlouho zadržovat pro sebe, protože všechny peníze jsou Alláha a kdo věří v Alláha, je jeho prostředník.

da ny

„Vymýtit civilizaci“ nebo „zlo“… Ovládnout ji, převychovat, zbavit se „nebezpečí“, hlavně šířit islámskou víru (podobně i násilně byla v historii šířena víra katoiká,), stát se majoritou majípřece tolik společného, jako nebe x dudy :D
Lidí (dělníků), kteří svou prací vytvářejí „skutečné hodnoty“ (vydělávají) je „jen“ malé procento.
Všichni ostatní jsou živi z jejich práce, nejen majitele (zisky), ale hlavně všichni ti,ostatní, kteří pracují ve službách (v Evropě většina). Další skupinou je oblast zemědělství.
Nabízí se tedy otázka, jaké skupiny muslimů přicházejí do Evropy, s jakým cílem/přáním a představami......

dr.luha

Primitivní lidé přemýšlí a plánují maximálně na jeden den dopředu, takže tak šíleně vzdálenou budoucnost neřeší.

xxx3

proboha, co je tohle zase za pitomou otázku…na tohle je prakticky zbytečné reagovat

ten který je

Tak proč reagujete?Umíte vůbec konkrétně vy reagovat i na jiné téma než jsou uprchlíci?Připadá mi že snad máte nějakého čtecího robota.:-)

xxx3

1/ protože je tahle otázka nebetyčně pitomá, rozhodl jsem se vyjádřit pouze sem do diskuze
2/ myslím že pro průměrně inteligentního člověka není problém prokliknout si můj nick a podívat se, na co jsem kdy odepisoval.....pak byste ovšem zjistil, že se mýlíte.