Aerie

Obarvení vlasů z tmavší hnědě na světle hnědou…

Chci si zesvětlit moje hnědé vlasy z tmavší na světlejší hnědou. Chytne to nebo musim použit peroxidy a pak konečnou barvu co chci?

Nejlepší odpověď
www

Myslím, že bude potřeba použít na vlasy kysličník. Tmavou barvu světlejší nepřebarvíš, zkušenosti ale nemám 🙂 .
Doplňuji:
Raději jsem šel na net: „..chcete vlasy zesvětlit o více než dva odstíny, výsledek nemusí být zdaleka
takový, jaký slibuje obal. Barva váš
odstín nezesvětlí, pokud byste chtěla
z tmavé do hodně světlé, musela
byste použít výrobek se silnější
koncentrací peroxidu vodíku nebo
odbarvovač a poté ještě odstín, po
kterém toužíte.“
Odkaz z mého mobilu teď nevložím.

Další odpovědi
briketka10

nepoužívej pro příště barvy jen např.šampony
ty co se smývají po několikatinásobném
umytí nedrží tolik na vlasech a odrůstají,
používám tyto a postupně zesvětluji :
http://www.dro­gerielevne.cz/pa­lette-color-shampoo-244-cokoladove-hnedy/d-72518/

Doplňuji:
a zakryjí perfektně všechny šedé
vlasy já jich po celé hlavě dost :(

frankie89

upřímě, raději bych zašla za kadeřnicí, taky bys mohla skončit (v tom lepším případě) s pěkně flekatou hlavou 🙂

Damiana

Některé barvy umí i lehce zesvětlit, ale tak o jeden maximálně dva odstíny. Jestli máš přirozenou barvu dost tmavou a chceš spíš temněji plavou, oříškovou, bude lepší vlasy nejdřív zesvětlit a pak je nabarvit požadovaným odstínem. frankie89 má pravdu, tyhle větší experimenty se fakt moc nevyplácí, strakatost při domácím barvení v tomto stylu hrozí poměrně dost.

pizlicka

budeš možná oříšková.