blablabla111

Jak z tmavě hnědé barvy vlasů na světlou

chtěla bych si přebarvit vlasy z tmavě hnědé na světle hnědou, co by se stalo, kdybych si koupila 2 barvy, jednu blondatou a druhou tu světle hnědou, smíchala bych je a aplikovala současně?

Nejlepší odpověď
iceT

existují zesvětlovací barvy na vlasy,zesvětlí o 2–4 a někdy i 6 odstínů,měly by být vhodné jen pro přírodní barvu vlasů,ne pro už jednou barvené.
Jak napsala Samba,svěř se šikovné kadeřnici,spolu můžete vybrat vhodnou barvu.

Další odpovědi
anonym

Tak budeš v lepším případě zrzavá, jak liška, v tom horším budeš mít zničený vlasy, to se tak nedělá, to se musí pomalu, postupně, nech to na nějaký odbornici, když to zkazí ona, můžeš se na ní hojit 🙂, když ty, zbývá ti jen tlouct hlavou rezavou, místy spálenou do zdi