ChristyNike

Ahoj,mám hnědé oči a hnědé vlasy..a chtěla bych se obarvit na blond..mám ale světlou pokožku,pomalu se opaluju..

Myslíte si že by mě slušela? Děkuju moc za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Většina přirozených blonďáků má světlou kůži.

Další odpovědi
iceT

Zkus tenhle program,nahraj fotku a vyzkoušej co by ti slušelo a co ne.

http://ucesy-cz.happyhair.cz/pro­gram/

Moje přirozené vlasy jsou taky světle hnědé a taky se špatně opaluju a nyní mám blond barvu.Třeba v tomhle programu mi ale moc blond nepasuje,jiné barvy ano.
Podstatné by mělo být jaký odstín si zvolíš a nejlíp se svěřit do zkušených rukou,a možná by neuškodilo vlasy zesvětlovat postupně.

HOMER

Některým blondýnám opálení naopak nesluší,takže proč ne..

arygnoc

vyskoušet.
lehce se lze pak zase přebarvit jinak.

Mucillinka

iceT-výborná stránka, chválím.Vybrala jsem si luxusní účes, který mi moc sluší, teď jen někde-nevím kde sehnat kadeřnici, která by mě tak ostříhala a obarvila, to už bude asi problém :D :D

pariskiki

no ja si myslim ze je to blbi napad protoze moje sestrenka se obarvila na blond tyky ma hnede oci i vlasy a vipada jako prostitutka