kukučkakuku

Jak si obarvit vlasy na blond?

Ahoj, mám přírodní světle hnědé vlasy a chtěla bych si je přebarvit na velmi velmi světlou blond, ale nevím jak to udělat, aby mi vlasy nezrezli. Musím vlasy napřed zesvětlit peroxidem a potom nanést barvu? Byla bych ráda, kdyby mi tu někdo napsal postup. :) Děkuji

Odpovědi
zjentek

Vždycky vrtím hlavou nad podobnými zásahy do organismu svépomocí. Tak nádherné vlasy si chceš zbarvit? No dobře, ale takový zásadní zákrok bys měla nechat na odborníkovi, zuby si přeci taky neplombuješ sama.

MobilManiak

Přečti si návod u zakoupené barvy ;).

marci1

Domácí barvení bych doporučila pouze při dlouhodobém dobarvování odrostů stále toutéž barvou od stejné firmy. Odbarvování na blond bych svěřila profesionální kadeřnici. Pokud bys to chtěla přece jen zkusit doma, nejlépe vlasy odbarvit postupně (vícekrát), až k odstínu, který sis zvolila. 🙂
Ve zdroji máš postup při domácím barvení:
http://kosmetic­ketrendy.cz/do­maci-barveni-vlasu-na-blond/