Avatar uživatele
johny.bello

Lze obarvit i tmavé vlasy na světlou/blond?

Chtěla bych se zeptat, koupila jsem si zesvětlovač(měl zesvětlit na blond) no ale jaksi jsem si neuvědomila že mám odrostlé vlasy asi 5 cm od téměř černé barvy(barveno cca před půl rokem), takže nahoře to mám do žluta a dole mám oranžovo hnědou tak se chci zeptat jestli neexistuje něco co by mi pomohlo abych byla úplná blondýnka? Nechci si obarvovat vlasy znova do tmavé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
afro.minerva

Existují barvy, které jsou schopné sjednotit barvu na vlasech. Musíte si koupit takovou, která už obsahuje zesvětlovač. Já používám Garnier color narurals s dvojí péčí olivového oleje intenzivně pečující barvicí krém odstín 10 Velmi velmi světlá blond. Na krabičce je vzorník, které odstíny to obarví. Pokud jste ty vlasy odbarvila alespoň trochu, tak by to mělo chytnout. Ale raději by vám s tím měla poradit kadeřnice. Aby jste si ty vlasy příliž nezatížila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zuzka78

Pokud můžu radit, tak bych obarvení z tmavých na blond nechala na odbornících,mají na to speciální přípravky a potom nedopadnete, jako jste dopadla teď.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klarisa

Raději si barvy neobarvujte,po­nechte si svoje,barvením se vlasy tak akorát ničí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alibaba

Určitě jde, mluvím z vlastní zkušenosti, nedávnou jsem to absolvovala. Byla jsem bruneta a chtěla jsem vlasy úplně bílé až šedivé. A mám! Chce to ale dobrou a zkušenou kadeřnici! Sama určitě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jituna

Mám s tím dobré zkušenosti. Ale chce to hodně dobrou barvu. Ve slušných obchopdech rádi poradí. V mém případě bylo složitější barvení odrostů , to mne moc nebavilo, tak jsem se stejně po čase vrátila ke své původní hnedé barvě. Další řešení je šikovná kadeřnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

Já mám také tmavé vlasy a také jsem se obarvila na blond a nechala jsem to na kadeřnici a ta mi to udělala perfektně takže jestli nemáte skušenosti tak to přenechte odborníkovy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tomadollar

Nevím přesně metodu jak to jde ale poradil bych se s vaší kadeřnicí ta se v tom určitě vyzná lépe

Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj holky, tak nějak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na clip in příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/ Docela bych do toho šla, jen mám ale pár dotazů… Neničí se používáním? Mám obavu, aby po pár nošení nebyly vlasy zacuchané a nedali se dál používat.

před 1478 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek