johny.bello

Lze obarvit i tmavé vlasy na světlou/blond?

Chtěla bych se zeptat, koupila jsem si zesvětlovač(měl zesvětlit na blond) no ale jaksi jsem si neuvědomila že mám odrostlé vlasy asi 5 cm od téměř černé barvy(barveno cca před půl rokem), takže nahoře to mám do žluta a dole mám oranžovo hnědou tak se chci zeptat jestli neexistuje něco co by mi pomohlo abych byla úplná blondýnka? Nechci si obarvovat vlasy znova do tmavé.

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Existují barvy, které jsou schopné sjednotit barvu na vlasech. Musíte si koupit takovou, která už obsahuje zesvětlovač. Já používám Garnier color narurals s dvojí péčí olivového oleje intenzivně pečující barvicí krém odstín 10 Velmi velmi světlá blond. Na krabičce je vzorník, které odstíny to obarví. Pokud jste ty vlasy odbarvila alespoň trochu, tak by to mělo chytnout. Ale raději by vám s tím měla poradit kadeřnice. Aby jste si ty vlasy příliž nezatížila.

Další odpovědi
Zuzka78

Pokud můžu radit, tak bych obarvení z tmavých na blond nechala na odbornících,mají na to speciální přípravky a potom nedopadnete, jako jste dopadla teď.

Klarisa

Raději si barvy neobarvujte,po­nechte si svoje,barvením se vlasy tak akorát ničí.

alibaba

Určitě jde, mluvím z vlastní zkušenosti, nedávnou jsem to absolvovala. Byla jsem bruneta a chtěla jsem vlasy úplně bílé až šedivé. A mám! Chce to ale dobrou a zkušenou kadeřnici! Sama určitě ne.

Jituna

Mám s tím dobré zkušenosti. Ale chce to hodně dobrou barvu. Ve slušných obchopdech rádi poradí. V mém případě bylo složitější barvení odrostů , to mne moc nebavilo, tak jsem se stejně po čase vrátila ke své původní hnedé barvě. Další řešení je šikovná kadeřnice.

Elizabet

Já mám také tmavé vlasy a také jsem se obarvila na blond a nechala jsem to na kadeřnici a ta mi to udělala perfektně takže jestli nemáte skušenosti tak to přenechte odborníkovy!

Tomadollar

Nevím přesně metodu jak to jde ale poradil bych se s vaší kadeřnicí ta se v tom určitě vyzná lépe

Sonka Pop

Ahoj holky, tak nějak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na clip in příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/ Docela bych do toho šla, jen mám ale pár dotazů… Neničí se používáním? Mám obavu, aby po pár nošení nebyly vlasy zacuchané a nedali se dál používat.