anonym54321

Jak zesvětlit černé vlasy?

Máte někdo zkušenosti se zesvětlením černých vlasů? Chtěla bych to jen na nějakou hnědou, na kterou by mi potom chytla fialová. Chtěla bych vědět jestli se třeba zesvětlovačem vlasy zničí, protože jsem slyšela, že zesvětlit černé vlasy je docela problém. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

V domácích podmínkách nedoporučuji zesvětlovat černé vlasy. Zničíš je a budeš mít na hlavě chemlon:-((( Zajdi ke kadeřnici, ta to udělá podstatně šetrněji.

Výrobce barvy ani nedoporučuje černé vlasy zesvětlovat. Barvy mohou způsobit i alergie, proto vždy před barvením je potřeba provést test, dobrá kadeřnice ti ho provede pár dní před barvením.