rady74

Obarvení vlasů

Mám zelený vlasy z bazénu,jak se toho mám zbavit?Jsem odbarvená blondýna.Děkuji za odpověd.
Doplňuji:
TO NENÍ ŽERT.To se ptá má přítelkyně a má nazelenalý odstín.Je to možný třeba z toho,že jsem do bazénu nasypal trochu modré skalice?Ale jak z toho ven?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc Vám nevěřím protože jste ve skutečnosti kluk.:-)

Další odpovědi
ReHu

Setkala jsem se s tímto pouze u vlasů přírodní blond. Byly také do zelena, ale nebylo to z bazénu, ale protože blond, vlasy bývají jemnější, než tmavé, odbarvené jsou zase poškozené, byly vyšisované od sluníčka a jak byly téměř bez barvy, měly zelený nádech.
Takže si myslím, že máte v bezénu řasy, nebo si z nás děláte srandu, nebo jsou vlasy zničené, protože si je před sluníčkem nechráníte.

Jahoda

😁 Také jsem se s ničím takovým nesetkala, aby měl někdo zelené vlasy po vyjití z bazénu. Ale chudáci blondýny. Vynoří se z bazénu a je z nich vodník. No, spíš vodnice. 🙂

Ještě dodávám, že takto se blondýnám nevysmívám, ale tuto odpověď jsem napsala „speciálně“ jen pro tuto otázku 🙂. Takže to prosím neberte vážně. 🙂

panenka

dobrá sranda opravdu.:-)zatím jsem se s ničím takovým nesetkala aby někdo vylezl z bazénu a měl zelené vlasy.

Miroslavst

Buď rád, někdo za to u kadeřníka platí, aby měl (teda vlastně měla) barevný přeliv a tady je to zdarma.

panenka

Po přečtení tohoto článku už vám věřím zřejmě jste tam té skalice do toho azénu nasypal moc proto vaše přítelkyně po vykoupání měla zelené vlasy.Zítra se vám zeptám známé která je kadeřnice a dala bych vám vědět co dělat a jak se zavit zelených vlasů.

http://hobby.bles­k.cz/clanek/hob­by-zahrada/137507/ba­zenova-chemie-domaci-vyroba-je-nebezpecna.html