Avatar uživatele
Babsi

Jaký je nejlepší zesvětlovač vlasů?

Mám blond vlasy, ale chtěla bych světlejší, chci je ještě světlejší. Problém je, že mám hodně jemné vlasy a nechci si je příliš zatížit, protože jsem si je nikdy ani nebarvila. Prosím poraďte mi něco po čem mi nevypadají... :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, Banshee před 3893 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banshee

To jsou všechno sajrajty a všechno ti vlasy zničí. Ale proč nechceš zůstat přirozená?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Přečti si tohle diskuzní forum, ženský tam řešily ten stejný problém :)
http://www.omlazeni.cz/…

Jestli můžu poradit - dej na radu Banshee a zůstaň přírozená :) Proti přírodnímu "barvení" snad nejde nic moc namítat, ale ty chemický barvy jsou pro vlasy zbytečná zátěž. Já jsem se poprvý vlasy barvila v 15 a přestala jsem asi až ve 20. Doteď mám vlasy vysušený a bez lesku - přestože od posledního barvení uteklo už několik roků. Měla jsem na té palici už snad všechno - rezavou, kaštanovou, mahagon, oříškovou, čokoládovou, pokus o blond, červenou, černou.. :) Znovu bych už do barvení asi nešla - a radím totéž, vážně. Ženským pleška většinou moc nesluší :))

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Barborka477

Ahoj, mám podobný problém.Sháním zrovna nějaký zesvětlovač. Byla jsem původně blondýna a potom mě napadlo proč to nezkusit úplně do extrému na černo, to mi úplně nesedlo tak bych to ráda zesvětlila zpátky. Máte někdo tady ten zesvětlovač konkrétně https://www.ageo.cz/… že by mi vypadaly vlasy se nebojím mám je docela pevný a kvalitní hlavně jestli to chytá..

před 2156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek