Babsi

Jaký je nejlepší zesvětlovač vlasů?

Mám blond vlasy, ale chtěla bych světlejší, chci je ještě světlejší. Problém je, že mám hodně jemné vlasy a nechci si je příliš zatížit, protože jsem si je nikdy ani nebarvila. Prosím poraďte mi něco po čem mi nevypadají… :D

Nejlepší odpověď
Banshee

To jsou všechno sajrajty a všechno ti vlasy zničí. Ale proč nechceš zůstat přirozená?

Další odpovědi
barnajka

Přečti si tohle diskuzní forum, ženský tam řešily ten stejný problém :)
http://www.om­lazeni.cz/zes­vetleni-prirodnich-blond-71-42616-0.html

Jestli můžu poradit – dej na radu Banshee a zůstaň přírozená :) Proti přírodnímu „barvení“ snad nejde nic moc namítat, ale ty chemický barvy jsou pro vlasy zbytečná zátěž. Já jsem se poprvý vlasy barvila v 15 a přestala jsem asi až ve 20. Doteď mám vlasy vysušený a bez lesku – přestože od posledního barvení uteklo už několik roků. Měla jsem na té palici už snad všechno – rezavou, kaštanovou, mahagon, oříškovou, čokoládovou, pokus o blond, červenou, černou.. :) Znovu bych už do barvení asi nešla – a radím totéž, vážně. Ženským pleška většinou moc nesluší :))

Barborka477

Ahoj, mám podobný problém.Sháním zrovna nějaký zesvětlovač. Byla jsem původně blondýna a potom mě napadlo proč to nezkusit úplně do extrému na černo, to mi úplně nesedlo tak bych to ráda zesvětlila zpátky. Máte někdo tady ten zesvětlovač konkrétně https://www.a­geo.cz/produk­t/syoss-13-5-platinovy-zesvetlovac že by mi vypadaly vlasy se nebojím mám je docela pevný a kvalitní hlavně jestli to chytá..