Jakou zvolit barvu vlasů…

Zdravim,chci se zeptat, mam světlou plet a šedé oci.Jaká barva vlasů by se nejvíce hodila.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já bych si zvolila hnědou barvu. Lépe Vám v této barvě vynikne obličej, jelikož máte plěť světlou. Já sama mám pleť světlou a oči modro-šedé a každý mi říká, že tato barva mi sluší… :) Chtěla jsem být blondýna tak jsem se obarvila.. Obličej, ale po obarvení nebyl výrazný. Jediné co bylo zřetelně vidět byly oči. Takže já bych zvolila střední odstín hnědé. Bude Vám slušet :) Ale samozřejmě se musíte rozhodnout Vy sama. :)

Další odpovědi
Elizabet

No většinou k vaší pleti je to podzimní typ tak že tmavě hnědá se mi zdá nejlepší ale myslim že i blond by nebyla špatná.Ale nejsem profík to je můj vlastní názor

kajka.rez.

muj nazor by se priklonil k blond barve .podle me to bude k sedym ocim sedet.ale nevim -skusit a uvidite .kamaradka ma sede oci nabarvila si vlasy na svetle blond a jeji oci se tim zvíraznili a slusi ji to.jelikoz mate svetlou plet nevolila bych brunetu a rusovlasku.

Květinka*

tmavší blond může být i světle hnědá …
jsem kosmetička a někdy i kadeřnice

domííík

no mozna hneda ale hlavne musis vedet ty sama jakou barvu vlasu bys chtela ale v zadnem pripede bych si nedavala blond to se k sedym ocim nehodi ani trochu skus se zaptat kamosek at ti poradi a ja osobne bych si dala tmave hnedou nebo nakou jemne ociskovou

misulinka

z kus blon ta je nej i kdyz se rika o bnlondynkach ze sou blbi nni to pravsda a nebo taky hnedou ale nebdavej si cernou ta je strasna az to sliza faklt hnus