Jakou značku barvy na vlasy?

Ahoj, chci si nechat obarvit vlasy + melíry, kámoška slíbila, že mi to udělá, jen si mám koupit materiál. Poradíte kvalitní značku? Mám vcelku dobré vlasy a nerada bych o ně přišla:o)

Nejlepší odpověď
petka

Ja bych doporucila radeji zajit ke kadernici – ta vam da urcite kvalitni barvu a hlavne pak nejaky zabal, aby se vam vlasy prilis neznicily. Kdyz je to poprve, sla bych opravdu spis k odbornikovi. Pak se mrknete, co vam dava za barvu a priste si to uz zkuste treba sama. Nejde jen o kvalitu barvy, ale i o samotnou barvu, muze vam chytnout blbe a vysledek bude jeste blbejsi.

Další odpovědi
moticka

Ahoj,tak ono taky celkem zalezi jestli chces svetly melir nebo tmavy,jestli svetly,tak je nejlepsi nekde vyhledat kadernicke potreby a koupit si blondor a 9% peroxid a namichat si to ,nesmi to byt moc ridky ani moc husty,jinak barvu bych doporucovala asi palete,ale kazdy vlas je jiny ,takze to bych potrebovala videt tvoje vlasy a hlavne si na ne sahnout abych rekla ktera barva ,potom jeste mozna muzes zkusit wellu,ty sou taky celkem fajn ,ale jestli mas dobre vlasy,tak si myslim ze je to celkem jedno co pouzijes ,hlavne ne nejaky ve sleve,protoze tem vetsinou konci doba spotreby a taky ne ty levne ,protoze vetsinou vysledek je uplne jiny nez na krabicce,mluvim z vlastni zkusenosti …jak sem cetla ty odpovedi ,tak je pravda ze hena je setrna ,ale neda se ji zbavit ,jedinne tim ze se necha odrust nebo postupne prebarvuje … jinak kadernice bude nejlepsi… pozn. : preliv na 24 umyti se nikdy nevymyje poradne ,protoze uz se to barvivo jednou dostalo do vlasu ,takze se vymije jen ta cast co se dostala pouze do prvni vrstvy vlasu zbytek zustane …

Luciefie

Já si kupuju barvy od značky Garnier a docela se mi osvědčila…
Jestli si chceš koupit jenom přeliv od palette, kde je napsáno, že se smyje po 24 umytí, tak to není pravda a barva drží možná ještě víc jako normální nesmyvatelná…na to pozoor :))

Barushka:)

Jestliže máš opravdu dobré vlasy, tak bych si je neničila barvou :) Jinak ti můžu určitě doporučt značku Garnier, mají velký výběr kvalitních barev.

Dandi

palette nebo garnier…

facebook.com/slecny

Zachvíli dozrajou plody bezu černého. Nejlepší je přírodní barvení pomocí rostlin.

alenka901

loreal

Jivinho

Schauma xD

Mandarinka

Doporučuji dát si pozor na alergické reakce v souvislosti s barvením vlasů (je-li to poprvé). Za sebe bych doporučila Hennu – egyptská barva z těch, které jsem vyzkoušela asi nejšetrnější. Nicméně jsou i kvalitnější jako je např.: Londa Color nebo Palette.

black.angel

Od Palette jedině…barva se moc nevymývá a krásně se leskne.

janca.lucky

já mam vyzkoušený Garnier a Pellete a s tím jsem spokojená,ale stejně nejlepší je,když zajdu ke kadeřnici.

Fridolinek

Garnier, Palette. Ale stejně radši v poslední době chodím ke kadeřnici (myslím, že ona má Garnier) ta mi to vždycky krásně obarví a namelíruje a barvy jsou syté a krásně lesklé. Není to moc drahé a výsledek je super, vždycky jsem spokojená.

Beatkaa

barvy na vlasy ktere se bezne prodavaji v drogeriích jsou méně kvalitní než ty profesionální co s nimi pracují kadeřníci…za barvu u kadeřníka si připlatíte ale vydrží vám déle, dostanete potřebnou péči a ještě vám kadeřník poradí co vám bude slušet

dewil

po porodu jsme také přecházela z melíru na barvu, z mateřské se kadeřnice moc platit nedá a tak jsem zvolila Lorel Féria odstím 74 mango a jsem spokojená, mám jí už potřetí, barva opravdu drží, není sice tak lesklá jako na začátku, ale nevymývá se tak rachle, aplikace je snadná, zvládla jsem to sama a napoprvé…

Volkovan

Palette…Úspěch Palette tkví v práci odborníků Schwarzkopf, kteří s velkým nasazením udržují vynikající kvalitu, vysoké standardy a přinášejí inovace podle posledních trendů. Jejich snaha je již po několik desetiletí odměňována generacemi spokojených zákaznic, které vědí, že právě Palette přináší nádherné barvy na vlasy, dostupné každé ženě.

ReHu

Já preferuji Loreal. Myslím, že je natolik kvalitní, že vlasy neničí.