eviktet

Co si myslíte o barvení vlasů?

Moje přírodní barva je taková…nijaká.. špinavá blond, takže si vlasy barvím na barvu o pár odstínů světlejší. Chci se zeptat, jestli dáváte přednost přírodní barvě vašich vlasů nebo se také barvíte. Také by mě zajímal názor mužů, dáváte přednost přírodním, barveným vlasům nebo vám na tom u ženy nezáleží? 🙂

Nejlepší odpověď
verunka483

Já si nechávám přírodní barvu, mám je tmavě hnědé, někdy vypadají skoro jako černé. Líbila by se mi změna, ale nechci si barvit vlasy… Je to nezdravé a jsou s tím jen starosti. Barvy jsou drahé, vlasy pak odrůstají, atd. Dneska si už barví vlasy i kluci, což mi příjde stupidní. A často se mi vyskytuje pohled na desetileté holky s nabarvenýma vlasama, nechápu jak jim to rodiče mohou dovolit a já bych s tím v žádném případě nesouhlasila. Takhle si ničit zdraví ještě před tím, než tělo stihne vůbec dospět. Pokud někomu začínají šedivět vlasy, nebo mají od přírody hodně zvláštní barvu, je to v pořádku. 🙂 Je to každého věc.

Další odpovědi
Tom20

Tak ne že bych byl puritán,ale já mám radši přirozenost,takže se mám radši barvu takovou,jakou by měla žena normálně,kdyby se nebarvila.I když ta barva třeba není dokonalá.
Doplňuji:
Pardon za překlep to „se“ tam nepatří :D

LůcaDůcaPůca

No mě se teda líbí víc barvené, ale je to poznat když si někdo barví vlasy. A navíc by mě nebavilo si je často barvit kvůli ošklivým odrostům.

pizlicka

uprednostnuji co se vlasu tyka,prirozenost.ja sama mam hnede dlouhe vlasy,asi devet sedivych,a az bude potreba,sahnu po prirodni barvě HENĚ.samozrejme opet hnedé.

Rommart

Dobrý den,já osobně si myslím to , že jaké má člověk vybavení od přírody tak by si měl s tímto vystačit. K čemu budou obarvené vlasy když v hlavě nic není, respektive jde o tzv. Prázdnou duši? Proč si ničit zbytečně vlastní vlasovou kulturu? Já ani manželka již nepatříme mezi nejmladší, leč vlasy si nikdy nebarvila a i když v současné době nad tzv. špinavým blond odstínem převládá šedá, je i tak pořád hezká.Koneckonců stárnutí patří k životu, a když je člověk denně pracovně vytížen cca 14 h, tak když konečně dorazí utahaný domů, tak stěží bude asi řešit odstím svých vlasů. Chce li někdo vypadat i za cenu výsměšných pohledů jako puberťák, mnohokrát jsem byl toho svědkem, jak se mnohdy zcela hezká osoba dorasovala tak že nakonec výsledným efektem byly jen posměšky a narážky.jinak samozřejmě je každý jedinec sám za sebe zodpovědný.

Mers

Ja si nechavam prirodni barvu a kdyz uz chci barvit tak jen ,,barevnymi sampony'' u kterych si muzes vybrat na jak dlouho takova barva vydrzi!!