Kaxx

Barvy na vlasy…

Nevíte jestli tyto barvi ničí vlasy a jestli jdou smýt? Děkuji… :)
http://www.ma­nicpanic.cz/

Nejlepší odpověď
iceT

V tom odkazu je to napsané--------------Barvy nejsou testovány na zvířatech a neobsahují ani žádné složky živočišného původu.
I proto získaly prestižní ocenění PETA za nejlepší cruelty-free produkt pro rok 2007. Jelikož barvy obsahují přírodní složky, mají na vlasy regenerační účinek, tudíž se jejich používáním vlasy nepoškozují.

Barva je polopermanentní,pro­to se po každém umytí vlasů částečně smyje.