Miroslavst

Jakou barvu mají vlasy?

Jste zvyklí na svou barvu vlasů nebo si ji měníte? Jakou barvu vlasů nyní máte a jak často případně měníte tuto barvu?
Stalo se vám, že vás v případě změny účesu a barvy ani doma nepoznali?

Nejlepší odpověď
kapka

Před lety jsem si vlasy nějaký čas barvila na tmavě hnědou. I jsem se tak vdávala.
Pak jsem se zas nějaký čas nebarvila a pak zase jo. Když jsem přišla s jiným účesem a barvou do práce, tak se mi opravdu stalo, že mě kolegyně zdálky hned nepoznaly.
Už jsem si vlasy ale spoustu let nebarvila. Poslední dobou začínají měnit barvu sami. ☹

A co teda byla sranda, když mého manžela z legrace kamarádi ve spánku ostříhali dohola. Je to tak tři roky zpátky. Kluci byli malí a koukali dost vyjeveně, říkali mu strejda táta. Navíc on má vousy a ty mu nechali, tak vypadal jak de.il. Ale smáli jsme se tomu tenkrát oba. 😁

Další odpovědi
kvikal

no – barvím si ji fialovou barvou ale moje vlasy mají silný pigment kaštanové takže to jde vidět jen na sluníčku a pořád se mi vymývá a potom je mám takové červeno-hnědé podzimní vlásky ale teď s tím končím a nechám si narůst zase moji kaštanovou … chybí mi moje přírodní odlesky a odstíny.

rybíz

Vlasy mám hnědé, nebarvím si je ( není co ). A nepoznali mě, když jsem byl dohola.

aramah

Já jsem blond ale chodím na oživení melír,jinak mě nepoznali když mě ostříhala na kluka.

led

Teraz volám: niet na prirodzené šediny. Myslím, že na obrázku je to vidno.
Predtým som robila všetko, aby tie šediny neboli.

BEAES

Mám stále stejnou, jako na fotce, už několik let. Účes, ani barvu neměním. Někdy mě to láká, ale nemám odvahu…

GM

Mám svou blond lehce promelírovanou, už mnoho let.

lerak14

pokud jsou pod helmou jeto jedno

1popelka1

Miroslave, jsem zrzka a pokud si barvím vlasy, tak tak, abych svou barvu ještě více zvýraznila… Klidně bych ji i změnila, ale moje kadeřnice mi to zakázala, protože je z mého odstínu unešena. No aspoň ona, protože většina mužu touží po blonckách, pak tmavovlasých a až pak někde jsou zrzky. 🙂

kapka

Popelko, přece se říká, že kdo neměl zrzavou…, no jak je to dál? 🙂
Já když jsem se barvila, tak mi taky lidi furt říkali, že to nemám dělat. A vdávala jsem se sice s barvou, ale manžel mě poznal jako zrzku.

1popelka1

… tak neví, co je láska. Tak nějak, že?
To musím tomu svému říct 🙂