Lenča59

Co si myslíte o tom když si holky barví vlasy?

Co si myslíte o holkách které mají modré, zelené, různě kombinované atd.vlasy?
A co o klucích? :D
A potkali jste někdy někoho takového?

http://www.you­tube.com/watch?v=i0GW0pD­OPBA
http://www.you­tube.com/watch?v=zCVhL2aW­s04
http://www.you­tube.com/watch?v=wrEf­m8Q5qZs
http://www.you­tube.com/watch?v=Fx0l9qG­SEI0

Nejlepší odpověď
iceT

Lepší mít na hlavě takovou barvu a něco i v té hlavě,než být přírodní a mít v hlavě vymeteno.To se pozná,stačí,aby dotyčná otevřela ústa s úmyslem mluvit .
Být mladší,jdu do toho taky,ale asi bych si vybrala jiné barvy než modrou nebo zelenou.

Další odpovědi
Drap

Potkal jsem celou řadu lidí kteří neměli všech pět pohromadě. Myslím, že zelené vlasy nejsou přirozené.

zjentek

pomyslím si, že je fajn, že si zatím barví jenom ty vlasy :o
Doplňuji:
..a že je fajn, že si hlavu dohola taky zatím neholej :o

Quimby

proti klasickej barvám nic nemám, ani mi nevadí červená nebo oranžová, ale když ty vlasy maj byrvu jako pastelky tak se mi to nelíbí.

klob1

Hodněkrát se potkalo.
Jak komu to sluší a nesluší.
Myslím, že se s tím ničí vlasy a člověk by měl mít přírodní. Hele poznáte Blondýnku? Nebo nějakou jinou barvu pod obarvenými vlasy?
A víte, proč se musí barvit? Protože jsou staří a mají šedivé vlasy, pod tím? Vzniklo to původně, aby staří lidé neměli šedivé vlasy, tak se vymyslelo barvení.
Ne, ať si každý barví podle svého, jak chce i tam, kde to hned není vidět. Jo, barevný svět jako barevný podzim.
Také jeden člověk si vylil barvu omylem na vlasy, když nechtěně bouchl do regálu s barvami a tam byla pootevřená barva. Jen to skutečně bylo dost špatné s tou hlavičkou.
Nejlépe nátěr na spodek auta, pak jít 2km domů městem ty pohledy a doma nemít lepší nápad nežli si dát doma na to Savo, Vanish s barvy se zbavíš. No té barvy přesně nevím, ale spíš asi vlasů? To je hlavička potom a ta barvička.
Copak barva. Ale opálené vlasy, také hezké.

znacka

Myslím, že každý si o tom může rozhodnout sám, v tom případě mu ale nesmí vadit když na něj budou ostatní koukat jako na blba

STUDENTKAEVA

Je to neprirozene a navic se tim vlasy celkem kazi barveni,ale kdyz uz tak prirodni barvy…